950 TL ekran kartı önerisi

Satıcı değil zaten. Ankara'da home-ofis bilgisayarcı desem doğru olur sanırım. Bu forum üzerinde buldum Ramazan abiyi. Bulabilirsem satış postunun linkini atayım.
Googleye Ramazan develi yazman yeterli. Her türlü sitede numarası ve ismi çıkıyor.
Buyur satış yaptığı konu.
İlginiz için çok teşekkür ederim, benimde şüphelerim var 2.el ürün konusunda lakin mecbur bütçe bu kadar napalım.
Siz yaptığınız alışverişden neden memnun kalmadınız geri gönderdiniz, RX 580 aldınız değil mi?

İlginiz için çok teşekkür ederim, benimde şüphelerim var 2.el ürün konusunda lakin mecbur bütçe bu kadar napalım.
Siz yaptığınız alışverişden neden memnun kalmadınız geri gönderdiniz, RX 580 aldınız değil mi?
RX 480 aldım. Strix modeli idi. Güç kaynağım kaldırmadığı için sistem yüke binince görüntü gidiyordu. Bende kartta sorun var diye iade ettim. Meğersem sorun benim PSU'da imiş. Boştan yere iade etmiş oldum yani. Onu iade ettikten sonra sıfır RX 580 4GB Asus Dual aldım, o da aynı şekilde kapanıyordu. PSU değiştirince düzeldi.
Tabii ki güven önemli, sonuçta 900-950TL az bir para değil. Ama Ramazan abide sorun yaşamazsın.

Bence değmez.

Hayır normal kendi soğutması ile. İşlemci gibi aşırı ısınmıyor o yüzden extra bir soğutucuya ihtiyaç yok.
Bence değmez.

Hayır normal kendi soğutması ile. İşlemci gibi aşırı ısınmıyor o yüzden extra bir soğutucuya ihtiyaç yok.
Bu abi bana güvenilir geldi, tam sana yazarkende mesaj attı şimdi konuşuyorum da hangi RX 580 serisini almalıyım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı