9500 GT ile BF3 Hayal mi?

Ben pek anlamam ama Max Payne 2 bütün ayarlar en yüksekte 60 FPS, League of Legends bütün ayarlar en yüksekte 50 FPS, Outlast bütün ayarlar orta düzeyde 45 FPS, BF3 bütün ayarlar orta düzeyde 25-30 FPS. :) Ama bu ekran kartı oyunları kaldırır mı felan konusu Watch Dogs'dan sonra ortaya çıktı sanırsam. 160 TL'lik oyunu oynamak için 2000 TL vermek gerektiğini söylüyorlar. Saçmalıyorlar bence.

Nasıl ya bende gt 220 var low 1024x768 16-25 fps alıyor ilginç. Acaba msi gt 210 73 lira 160 liraya aldığımla değiştirirsemi ? :D
Çöp bir ekran kartı, para vermeye değmez bence. Çok iyi bir sistemde denemiştim 4770K olan bir sisteme taktım, dar boğaz vs olmadığı için çok rahat oynattı ama hiçbir zaman ultra zevki vermiyor.

Çöp bir ekran kartı, para vermeye değmez bence. Çok iyi bir sistemde denemiştim 4770K olan bir sisteme taktım, dar boğaz vs olmadığı için çok rahat oynattı ama hiçbir zaman ultra zevki vermiyor.
Kardeşim zaten geforce 210 dar boğaz yapan işlemci yok ki zaten 4770k performansı artırmaz bence.

Kardeşim zaten geforce 210 dar boğaz yapan işlemci yok ki zaten 4770k performansı artırmaz bence.
Bilemiyorum hocam, youtube gibi sitelerde zaten oynatabildiği bariz bir şekilde görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 20 fps üzeri olduğu görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı