9500 GT ile oyunda 7-8 FPS alıyorum

Çok saçma bir program ya bilgisayar çok fena kasmaya başladı oyun içinde kayıt alamıyorum saçma

Sıcaklık fazla.
Benim ekran kartım 70 dereceye dayanınca kendisini soğutması için gücünü yavaşlatıyor.
Sıcaklıları düşümeye çalışıp deneyin.
Sıcaklıktan oluyor büyük bir ihtimal.

Ayrıca bilip bilmeden saçma bir program demeyin.

Son düzenleme:
Sıcaklık fazla.
Benim ekran kartım 70 dereceye dayanınca kendisini soğutması için gücünü yavaşlatıyor.
Sıcaklıları düşümeye çalışıp deneyin.
Sıcaklıktan oluyor büyük bir ihtimal.

Ayrıca bilip bilmeden saçma bir program demeyin.
Zaten karışıklığı saçma diyorum. Sana stabil gelmiş olabilir bilgisayar 2 saattir fena kasıyor.

9500 GT bende kullanıyorum.
Ekran kartınız belli bir sıcaklığa geliyor ve FPS 8-10 FPS'ye düşüyor olabilir.
Ekran kartınızın sıcaklığını ve işlemcinizin sıcaklığını 10 derece kadar düşürüp oyuna girmeyi deneyebilir misin.

9500 GT bende kullanıyorum.
Ekran kartınız belli bir sıcaklığa geliyor ve FPS 8-10 FPS'ye düşüyor olabilir.
Ekran kartınızın sıcaklığını ve işlemcinizin sıcaklığını 10 derece kadar düşürüp oyuna girmeyi deneyebilir misin.
Nasıl düşürebilirim ?

Öncelikle sisteme ait olan tüm sürücüleri güncelleyin. 9500GT ile güncel oyunlarda daha yüksek performans almak istiyorsanız ki istememek elde değil, hız aşırma yapmanız gerek. Pek olmasa da riskli olduğundan önerilmeyebiliyor. Şahsen her bileşenimde hız aşırmayı kullanıyorum. Testteki ekran kartı bana ait ve overclock ile ilgili değerlerini bu konuda görebilirsiniz: Nvidia GeForce 9500GT Overclock - Galaxy | Technopat Sosyal

Öncelikle sisteme ait olan tüm sürücüleri güncelleyin. 9500GT ile güncel oyunlarda daha yüksek performans almak istiyorsanız ki istememek elde değil, hız aşırma yapmanız gerek. Pek olmasa da riskli olduğundan önerilmeyebiliyor. Şahsen her bileşenimde hız aşırmayı kullanıyorum. Testteki ekran kartı bana ait ve overclock ile ilgili değerlerini bu konuda görebilirsiniz: Nvidia GeForce 9500GT Overclock - Galaxy | Technopat Sosyal
Baktım senin RAM 8 GB. 8'e yükseltsem iyi performans alır mıyım? Yakmaktan korkuyorum ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı