9500 GT sistemde OBS kasıyor

exiY

Femtopat
Daha fazla  
Önceden bitrate ayarım vardı bir tane onu yaptığımda akıcı oluyordu. Şimdi tekrar yükledim kasıyor ve ayarımı hatırlamıyorum. Bir el atarsanız ayarları atarsanız sevinirim.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
İşlemci: AMD A8-6600k APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz.
RAM: 8 GB.

Önceden bitrate ayarım vardı bir tane onu yaptığımda akıcı oluyordu. Şimdi tekrar yükledim kasıyor ve ayarımı hatırlamıyorum. Bir el atarsanız ayarları atarsanız sevinirim.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce 9500 GT.
İşlemci: AMD A8-6600k APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz.
RAM: 8 GB.
Obs 28 sürümünde çok fazla hata var. 27 Sürümüne tekrar geçmeyi deneyin düzelecektir.

9500 GT'ye göre çok normal değil mi? Çünkü bahsettiğiniz kart nereden baksanız 10 yaşında ancak sorun program ile de alakalı olabilir. Streamlabs OBS kurmayı deneyebilirsin, donanımına ve internet hızına göre ayarları otomatik yapıyordu.

9500 GT'ye göre çok normal değil mi? Çünkü bahsettiğiniz kart nereden baksanız 10 yaşında ancak sorun program ile de alakalı olabilir. Streamlabs OBS kurmayı deneyebilirsin, donanımına ve internet hızına göre ayarları otomatik yapıyordu.
Biliyorum normal olduğunu fakat, 1 ay önce silmeden önce kendi ayarlarımda akıcıydı. Şimdi tekrar yükledim ve ayarlarım gitmişti. Bandicam indirdim bende onun yerine kasmıyor, ayar fazla yapmıyorsun. Hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı