9500 GT sisteme oyun önerisi

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim E7500 CPU 9500 GT GPU ve 2 GB RAM. Bu sisteme Steam'den olacak şekilde ücretsiz olarak ne oyun önerirsiniz? Cafe Owner Simulator: Prologue kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim E7500 CPU 9500 GT GPU ve 2 GB RAM. Bu sisteme Steam'den olacak şekilde ücretsiz olarak ne oyun önerirsiniz? Cafe owner Simulator: Prologue kaldırır mı?

Hocam Farming Simulator 15 akıcı oynarsanız, fs 17 de oynatır düşük ayarlar da (tarım seviyorsanız öneririm), yarış olarak çok güzel grafikleri ile Grid 2 var kasmaz, Need for Speed Underground.

Hocam Farming Simulator 15 akıcı oynarsanız, fs 17 de oynatır düşük ayarlar da (tarım seviyorsanız öneririm), yarış olarak çok güzel grafikleri ile Grid 2 var kasmaz, Need for Speed Underground.
Malesef tarım falan bana çok gelmez. Yarış oyunları da bir yere kadar sarmıyor beni. Dediğim oyuna steamden bakar mısınız? Kaldırır mı sistemim?

Sistemim E7500 CPU 9500 GT GPU ve 2 GB RAM. Bu sisteme Steam'den olacak şekilde ücretsiz olarak ne oyun önerirsiniz? Cafe owner Simulator: Prologue kaldırır mı?

Hocam RAM'den dolayı ağır kasmalar oluşabilir, RAM'inizi yükseltirseniz bir ihtimal oynama şansınız var

Hocam uğraşmaya değer mi bilmem ya 11-12 yıllık sistem. 2-3 ay sonra yeni bir sistem alacağım sanırım. Alamazsam RAM'i 8 yaparım.

Hocam RAM'i 8 yaparsanız, güzel oynarsınız fakat ayarlar düşükte oynarsınız akıcı.

Hocam mesela CS:GO ve Valorant'ı en düşük ayarlarda 20-30 FPS civarında oynayabilmem için ne gibi upgradelar yapabilirim ne kadar para ister?

Hocam raminizi en kötü 3 yaparsanız, CS:GO düşük ayarlada 60 alır diye düşünüyorum, Valorant hakkında bir bilgim yok mallesef.

Geri
Yukarı