9500 TL altı telefon önerisi

Emirhan Demirel

Hectopat
Yer
Türkiye / Ankara
Daha fazla  
İyi günler, vergi inidirimi ile telefon alacağım. Resim çekinen birisi değilim, önemli olan telefonun akıcı olması, donmaması. A24 modelini düşünüyorum daha iyi bir model önerisi olan varsa bekliyorum. Teşekkürler.

İyi günler, vergi inidirimi ile telefon alacağım. Resim çekinen birisi değilim, önemli olan telefonun akıcı olması, donmaması. A24 modelini düşünüyorum daha iyi bir model önerisi olan varsa bekliyorum. Teşekkürler.

A24'ten başka mantıklı görünmüyor zaten.

Samsung'dan şaşma. Bütçeni arttırırsan A34'ü tavsiye ederim.

Lütfen mesaj atmak için mesaj yazmayın şu foruma. Soruyu okumadan bomboş cevaplamışsınız. Vergi indiriminden yararlanmak istiyor siz bütçeyi arttırırsanız A34 demişsiniz. Fiyatlardan haberiniz var mı? Ya da biz bilmiyor muyuz A34 veya daha yükseğini önermeyi. Soruyu okumadan cevap vermeyin.

Lütfen mesaj atmak için mesaj yazmayın şu foruma. Soruyu okumadan bomboş cevaplamışsınız. Vergi indiriminden yararlanmak istiyor siz bütçeyi arttırırsanız A34 demişsiniz. Fiyatlardan haberiniz var mı? Ya da biz bilmiyor muyuz A34 veya daha yükseğini önermeyi. Soruyu okumadan cevap vermeyin.

Mesajıma bakarsan daha başta Samsung'dan şaşma diyorum. Buradan ne anlarsın. Eğer vergi indiriminden yararlamacaksa A24 ama eğer yararlanmak istemezse yani bütçeyi arttırırsa A34 tavsiye ettiğimi yazdım. Mesajları eleştirecekseniz lütfen biraz daha dikkatli okuyun

Mesajıma bakarsan daha başta Samsung'dan şaşma diyorum. Buradan ne anlarsın. Eğer vergi indiriminden yararlamacaksa A24 ama eğer yararlanmak istemezse yani bütçeyi arttırırsa A34 tavsiye ettiğimi yazdım. Mesajları eleştirecekseniz lütfen biraz daha dikkatli okuyun.

Bütçesini arttırabilecek olsa A34 alayim mi diye konu açardı.

Geri
Yukarı