9500 TL altı telefon önerisi

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Aradığım özellikler çok detaylı değil. Temiz bir ürün olsun çok fazla bir beklentim yok. Kitap okuyacağım bol bol. Ekran büyüklüğü fark etmez. Oyun oynamayacağım. Kamerası da önemli değil. Bataryası çok düşük olmasın optimum seviyede olsa yeter. Benim aklımda GM24 Pro ve A24 var A34 düşünüyorduk ama fiyatı 10.400 oldu maaelesef.

GM24 Pro'yu neden önermediniz acaba hocam? İndirim bulabilirsek, M34 düşünüyoruz ama o da zor gibi duruyor. Benim yakın olduğum iki seçenek bu yazdığım ikisi gibi duruyor şimdilik.

Aradığım özellikler çok detaylı değil. Temiz bir ürün olsun çok fazla bir beklentim yok. Kitap okuyacağım bol bol. Ekran büyüklüğü fark etmez. Oyun oynamayacağım. Kamerası da önemli değil. Bataryası çok düşük olmasın optimum seviyede olsa yeter. Benim aklımda GM24 Pro ve A24 var A34 düşünüyorduk ama fiyatı 10.400 oldu maaelesef.
Bu arada tablet neden düşünmüyorsunuz? Şu anki telefonunuz idare eder seviyedeyse okuma için tablet daha mantıklı olabilir. Genelde f/p olarak Huawei Matepad 11.5 öneriliyor. Xiaomi Pad 5 de 9500 tl nin altında. Belki araştırmak isteyebilirsiniz.

Telefonları sıfır almak akıl karı değil şimdi P30 Pro tarzı telefonları 5000 liraya bulursun ikinci elde.

Son düzenleme:
A24, ben A23 6gb ramli olanı kullanıyorum. Şarjı iyi gidiyor ısınma donma takılma olmuyor oyun fazla oynamadım ama oyunda da iyi. Hepsiburada da A24 var 6gb ram fiyatı 8.633.

Geri
Yukarı