9500 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
9000-9500

pcdelisix

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Mâlum, PC toplamak şu zamanda zor bir hale bürünmüş, ekran kartı stoklarının olmadığı zamandayız. Ben de bunu üzerine Gaming bir laptop almayı düşünüyorum. 4 tane laptop seçtim. Sizce hangisinden daha iyi performans alabilirim? Öneri laptop da olabilir. Genellikle CS:GO, Valorant, LoL, PUBG Mobile, GTA V-IV gibi oyunlar ve ara sıra hikaye oyunları oynuyorum. Öneriniz hangisidir? Şimdiden teşekkürler 🙏.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim rtx 3050 li al yeter bence fiyatı 8000 küsür üstüne depolama için ssd al 500 küsür bir de 16gb ram için ram al senin dediğin bütçeye gelir dlss felan uçar bilgisayar

monster önermiyorlar aşırı derecede ısınma problemi yani kızgın soba gibi birşey diyorlar :) monster dışı olursa daha iyi olur benim için
bilgisayarın özellikleri evet güzel fakat şöyle diyeyim günde 6-10 saat arası oyun oynuyorum.Laptoplar evet ısınıyor fakat bu çok fazla ısınıyormu ? Performansı iyi derece de alabilirmiyim,kaç yıl kullanırım ? Bir de extra sağlam soğutucular var pc nin altına koyulan,iş görür mü ? Önerin için teşekkürler bu arada
Laptoplarda i5 işlemci yerine i7 öneriyorlar bunu hakkında ne düşünüyorsunuz

bilgisayarın özellikleri evet güzel fakat şöyle diyeyim günde 6-10 saat arası oyun oynuyorum.Laptoplar evet ısınıyor fakat bu çok fazla ısınıyormu ? Performansı iyi derece de alabilirmiyim,kaç yıl kullanırım ? Bir de extra sağlam soğutucular var pc nin altına koyulan,iş görür mü ? Önerin için teşekkürler bu arada
2021 TUF'lar soğutma konusunda geliştirildi, ayrıca Intel 10 nm'ye geçtiği için işlemci daha az ısınıyor. Performans konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, kaliteli bir harici soğutma alırsanız sıcaklık farkı oluşur.

2021 TUF'lar soğutma konusunda geliştirildi, ayrıca Intel 10 nm'ye geçtiği için işlemci daha az ısınıyor. Performans konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, kaliteli bir harici soğutma alırsanız sıcaklık farkı oluşur.
Teşekkür ederim.MSI hakkında ki düşüncelerin nedir.Attıgım 2 tane pc MSI.Sence alınabilir vaziyetteler mi ve sistemleri nasıl ?

Geri
Yukarı