9500 TL hazır sistem önerisi

Sn 570 var özelleştirmede. Haklısınız SSD okuma yazması bayağı düşükmüş.

İzlediğim videolarda başa baş gidiyordu ondan sordum.

Başa baş gitmesi imkansız i5 11400F neredeyse 5600X'e yaklaşıyor izlediğiniz testler fake olabilir CS:GO ve Valorant için ağır oyunlarda tabii ki fark çok azalır çünkü GTX 1650 kartı 2 işlemcide sonuna kadar besler fakat yayın açtığınızda i3 işlemcide FPS düşer işlem gücü az olduğu için.

Başa baş gitmesi imkansız i5 11400F neredeyse 5600X'e yaklaşıyor izlediğiniz testler fake olabilir CS:GO ve Valorant için ağır oyunlarda tabii ki fark çok azalır çünkü GTX 1650 kartı 2 işlemcide sonuna kadar besler fakat yayın açtığınızda i3 işlemcide FPS düşer işlem gücü az olduğu için.
Anladım hocam, bazı yerlerde i5 10400 ün i5 11400f ten daha iyi performans verdiğini f serisi almamamızı yazanları gördüm, bir fikrin var mı bu konuda?

Anladım hocam, bazı yerlerde i5 10400'ün i5 11400F'ten daha iyi performans verdiğini F serisi almamamızı yazanları gördüm, bir fikrin var mı bu konuda?

Saçma hocam. F olmazsa dahili kartı yok demektir ki bu da önemli değil cünkü ekran kartı var zaten. 11400F yapın SSD'yi SN570 yapın.

Geri
Yukarı