9500 TL laptop önerisi

Bütçe
9500

KenLix

Hectopat
Makaleler
1
Vergi indiriminden yararlanıp alabileceğim bir laptop bakıyorum, şu iki ürünü buldum birinin işlemcisi daha iyi ama fiyatı da ona göre daha fazla. Bu işlemci farkı, aradaki fiyat farkına değer mi, yani günlük kullanımda gözle görülür bir fark yaratır mı? Ayrıca sizin başka bir öneriniz varsa yazabilirsiniz teşekkürler.

Şimdi bu günlük işlerde yani internette dolaşmak video falan açmak için tek çekirdek performansı önemli değil mi? İnternetten baktığımda 7320u ve 5500U tek çekirdek performansları hemen hemen aynı 5500U'nun çoklu çekirdek performansı daha iyi ama o benim işime yarayacak mı ki?

Şimdi bu günlük işlerde yani internette dolaşmak video falan açmak için tek çekirdek performansı önemli değil mi? İnternetten baktığımda 7320u ve 5500U tek çekirdek performansları hemen hemen aynı 5500U'nun çoklu çekirdek performansı daha iyi ama o benim işime yarayacak mı ki?
Hocam tabii çoklu çekirdek performansına bakacaksınız. Çoklu çekirdek performansının daha iyi olması sizi her halukarda olumlu etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı