9500 TL laptop önerisi

Bütçe
9500

Berkyyww

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
DELL 7567
İ7 7700HQ, GTX 1050 Tİ, 16GB DDR4, 512GB NVME SSD 1TB HDD
Merhaba arkadaşlar okul için laptop arıyorum 9500 TL (üstüne çıkamam) bütçem var günlük işlerimi halletmeye arada da hafif oyunlar oynamaya yeterli olsun. Öneriniz varsa sevinirim.

Bu bütçe için açık ara en iyi laptoplar Ryzen 5500U işlemcili olanlardır, 2. el düşünmüyorsan bu modelleri almalısın.

Bu bütçe için açık ara en iyi laptoplar Ryzen 5500U işlemcili olanlardır, 2. el düşünmüyorsan bu modelleri almalısın.

Benimde aklımda bu laptop var en hesaplısı bu geldi bana

Merhaba arkadaşlar okul için laptop arıyorum 9500 TL (üstüne çıkamam) bütçem var günlük işlerimi halletmeye arada da hafif oyunlar oynamaya yeterli olsun. Öneriniz varsa sevinirim.

İkinci el laptoplara bak bence daha performanslı olur eski Monster'ler o fiyata var diye biliyorum.

İkinci el laptoplara bak bence daha performanslı olur eski Monster'ler o fiyata var diye biliyorum.
İkinci el aklıma yatmıyor pek aldıktan sonra sorun çıkarsa uğraşmak hic istemiyorum

9500 civarında bakıyorum pek yok gtx 950m gtx 960m sistemler var directx 12 bile değil

Okula götüreceğim için bataryası falanda iyi olması gerekiyor 2.ellerin çoğunun bataryası bitik

Elektronik cihazlar hep ikinci el sorun ama bütçe nedeni macbur kalıyorum HDD aldım 500GB sıfır bozuk çıktı sahte hatta bir de hem bzouk hem sahte adam mesjalarıma bakmiyor.

İkinci el aklıma yatmıyor pek aldıktan sonra sorun çıkarsa uğraşmak hiç istemiyorum.

9500 civarında bakıyorum pek yok GTX 950M GTX 960M sistemler var DirectX 12 bile değil.

Okula götüreceğim için bataryası falanda iyi olması gerekiyor 2.ellerin çoğunun bataryası bitik.

Elektronik cihazlar hep ikinci el sorun ama bütçe nedeni macbur kalıyorum HDD aldım 500GB sıfır bozuk çıktı sahte hatta bir de hem bzouk hem sahte adam mesjalarıma bakmiyor.
Emek hırsızları işte 2.el alırken çok dikkatli bakmak gerekiyor

Nerden aldiniz acaba?

Dosya Ekleri

• hdd 2.png
    hdd 2.png
    222,1 KB · Görüntüleme: 26
  • hdd4.jpeg
    hdd4.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 29
  • hdd3.jpeg
    hdd3.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 26
  • hdd 2.png