9500 TL sistem önerisi

Bu bütçeye göre aşırı vasat bir kart, paranızı çar çur etmeyin.
Buyurun 8.399 liraya Intel ve AMD işlemcili şu 2 linki bırakıyorum. Katkat iyi bir sistem. Kalan parayla da güzel bir monitör bakabilirsiniz.

Intel işlemcili:

AMD işlemcili:

Hocam 1600 AF 10400F'ye göre çok düşük.

Bu bütçeye göre aşırı vasat bir kart, paranızı çar çur etmeyin.
Buyrun 8.399 liraya intel ve amd işlemcili şu 2 linki bırakıyorum. Katkat iyi bir sistem. Kalan paraylada güzel bir monitör bakabilirsiniz.

İntel İşlemcili:

AMD İşlemcili:
hocam amd li sistemde disk çok düşük ben zaten şuan ondan komple pc değiştiriyorum

Hocam 1600 AF 10400F'ye göre çok düşük.
Hocam bende şahsen İntel 10400F tercih ederim her türlü ama arkadaş AMD diye belirtmiş. O yüzden alternatif olarak koydum onu. Yoksa haklısınız.
hocam amd li sistemde disk çok düşük ben zaten şuan ondan komple pc değiştiriyorum
Anlamadım, 500 GB olan depolama birimini mi kastediyorsunuz?

ULTIMA-2060 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR hocam eğer bu pc ye f/p bakımından olumlu bakarsanız bunu alacağım sanırım
Hocam bende şahsen İntel 10400F tercih ederim her türlü ama arkadaş AMD diye belirtmiş. O yüzden alternatif olarak koydum onu. Yoksa haklısınız.

Anlamadım, 500 GB olan depolama birimini mi kastediyorsunuz?
evet hocam okuma ve yazma hızı düşük ondan dolayı 4 yıldır acı çekiyorum

ULTIMA-2060 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL RTX 2060 OC 6GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR hocam eğer bu pc ye f/p bakımından olumlu bakarsanız bunu alacağım sanırım

evet hocam okuma ve yazma hızı düşük ondan dolayı 4 yıldır acı çekiyorum
Siz bilirsiniz ama PC alırken bakacağım en son noktalardan biri disk özellikleri.
Attığınız linkteki sistem güzel. Şahsen İntel/Nvidia tercih edeceğim için, aynı fiyattaki şu ürünüde önerebilirim size. Son karar sizin tabi.

Siz bilirsiniz ama PC alırken bakacağım en son noktalardan biri disk özellikleri.
Attığınız linkteki sistem güzel. Şahsen İntel/Nvidia tercih edeceğim için, aynı fiyattaki şu ürünüde önerebilirim size. Son karar sizin tabii.

Anakart kötü attığım sistemi alın.
Bütçem yok diyorsanız bunu alın: NOVA-1660S / Intel Core i5-11400F / ASUS DUAL GTX 1660 SUPER OC 6GB MINI / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Geri
Yukarı