9500 TL sistem toplama

Yukarıdaki tek tek atılan linklerde 12400F işlemci varken sen gidip 10100F atıyorsun. :D seni.

Yukarıdaki tek tek atılan linklerde 12400F işlemci varken sen gidip 10100F atıyorsun. :D senin tercihin artık adamlar yapabileceği maksimum öneriyi yapmış.

Kanka sence o sitelere guvenilir mi sağlam ürün gelir mi hiç alışveriş yaptın mı ya ben çok kararsız kalıyorum bir yandan almak istiyorum diğer kaldım iki arada bir derede.

Kanka sence o sitelere guvenilir mi sağlam ürün gelir mi hiç alışveriş yaptın mı ya ben çok kararsız kalıyorum bir yandan almak istiyorum diğer kaldım iki arada bir derede.
Orası en ucuz siteleri sıralıyor. Sen gidip o siteler arasında 30-40TL fark vererek en güvenilir siteyi buluyorsun.

Siteler Hepsiburada falanda işte satıcılara güven olmuyor pek.
Hepsiburada'da aynı mantık. Satıcılar kendi koyuyor, orası da listeliyor. 5 yıldız almışsa yorumları iyiyse al gitsin, muhtemelen sorun olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemciler arasındaki farka buradan bak öyle karar ver, pişman olma sonra.

RX 580 8 GB ekran karti ve i5 1600KF 10. Nesil işlemci aldım bunlar nasıl iyi mi Valorant'ta kaç FPS görürüm.

Geri
Yukarı