9500 TL sistem toplama

İkinci el PC'lere nereden bakabilirim? Onerebileceginiz sağlam bir site var mı?
Sahibinden hocam, ve de Dolap. Dolap'ta komisyon olduğu için satıcıya elden alacağım diyip baya indirebilirsiniz ilanda yazan fiyatı. Öncelikle kendi şehrinizdeki ilanlara bakın, illa ki size uyan olacak. Sonra buraya konu açın ve biz de bakalım eder mi etmez mi.

Merhaba mümkünse AMD serisi olmasın Intel ilk tercihim AMD hakkında oyunlarda kötü performans verdiği yönünde çok şey duydum da AMD'ye pek sıcak bakamiyorum.

Öyle bir şey yok hocam AMD daha geleceğe dönük bir işlemcidir ve performansı Intel'le eşit sayılır kafan daha rahat eder.

2X:
9600TL tutuyor bu sistem.

Bu sistemi topla.

Yani şahıs soyleyemem. Kulaktan dolmayim, bende maalesef ki o yüzden arada kalıyorum :(
Arıyorum kaç gundur, anlamadıgım için bulamuyorum ya kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şöyle bir şey buldum. Bu nasıl işlemcisi ekran kartı falan iyi mi? Fiyatına performansı deger mi sizce? Oyunları akıcı rahat +200 FPS de oynatır mı bu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Şöyle bir şey buldum. Bu nasıl işlemcisi ekran kartı falan iyi mi? Fiyatına performansı deger mi sizce? Oyunları akıcı rahat +200 FPS de oynatır mı bu?
Size attığım bilgisayar daha iyi ve 1000tl daha ucuz.

İşlemci zayıf. @messinicocugu hocamızın attığı sisteme bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı