Rehber 9500 TL'den Düşük Fiyatlı Tablet Önerileri

Gayet çamur gibi gözüküyor, iki farklı marka da olsa aynı fiyat bandında aynı özelliklerde satılıyorsa daha iyi bir ekrana sahip olması beklenir.
Bahsettiğimiz şey ekranın görsel kalitesi değil, tft dez avantajını maskelemesi.

Son düzenleme:
Anlamadığın şey zaten ekrana yandan bakınca gözüküyor demem, ekran şöyle iyi böyle iyi demiyorum sadece fiyat bandındaki rakiplerine göre iyi.

Okumadan yazmamanı öneriyorum.

Mi pad 5'te güzel 1-2 ay önce 9500TL idi şimdi 9800TL olmuş ama 9500TL'ye düşerse öğrenci indirimi ile alınabilir.

Anlamadığın şey zaten ekrana yandan bakınca gözüküyor demem, ekran şöyle iyi böyle iyi demiyorum sadece fiyat bandındaki rakiplerine göre iyi.

Okumadan yazmamanı öneriyorum.
Ben de diyorum ki o fiyat bandındaki rakibi bu, sence bu mu daha iyi? Bu fiyat bandında Ips ekran konulabiliyorsa ve Samsung bunu koymuyorsa gidip de Samsung almanın mantığını açıklarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 22222.png
    391,3 KB · Görüntüleme: 30
Ben de diyorum ki o fiyat bandındaki rakibi bu, sence bu mu daha iyi? Bu fiyat bandında Ips ekran konulabiliyorsa ve Samsung bunu koymuyorsa gidip de Samsung almanın mantığını açıklarsanız sevinirim.
A9 plus görseldeki cihaz ve a9 ile arasında fiyat farkı var, lütfen okumaya çalış

İkisi de aynı ekranı kullanıyor Honor'un da 8 inç modeli olsa o da 1000 TL altında satılırdı zaten.

İkisi aynı ekranı kullanmıyor ve birisi 90Hz & 1080p, bu arada aynı fiyat değil.

Sana laf anlatmak çok zor, kapasiten dolmuş

İkisi aynı ekranı kullanıyor ama aynı fiyat değil.

Sana laf anlatmak çok zor, kapasiten dolmuş
Senin mantığınla bakıyorsak Honor Pad X8'in de bir rakibi yok, çünkü o kadar ucuz başka bir tablet yok piyasada A9 ve A9+ aynı ekranı kullanıyor, aynı modeller ekran boyutuna göre tercih yapılır, A9'un rakibi olacak kapasitede bir tablet de yok çünkü o fiyat bandında 8 inç tablet yok Samsung'un çıkardığı aynı ada sahip iki modelden 11 inç ekranlı olanını pekala piyasadaki rakibiyle karşılaştırabilirsin, ve eğer o rakibine eziliyorsa ikisi de aynı cihaz değil ki ama demen komik kaçmış 2023 yılında 720p TFT ekran kullanan tabletin ekranını savunmanız da apayrı bir seviye.

Savunduğum bir şey yok, ekranı tipik TFT gibi değil diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…