Rehber 9500 TL'den Düşük Fiyatlı Tablet Önerileri

Xiaomi veya Huawei'lere uyumlu, avuç içi reddetme özelliği olan yan sanayi kalem var mı? Tabletlerin özellikleri çok güzel ama kalemler çok pahalı :(

Bende uzun süredir araştırıyorum Samsung S9 FE 9600'den inmeyecek gibi. Bu şartlar altında
Huawei 11,5 en mantıklı seçim gibi ancak Gbox soru işareti var uzun ömürlü mü? APK yüklenmiyor diyen var. Gbox'tan inen uygulamalardan atıyor diyen var... Siz ne düşüyorsunuz şahit oldugunuz bir yorum veya deneyim var mı?

Bende uzun süredir araştırıyorum Samsung S9 FE 9600'den inmeyecek gibi. Bu şartlar altında
Huawei 11,5 en mantıklı seçim gibi ancak Gbox soru işareti var uzun ömürlü mü? APK yüklenmiyor diyen var. Gbox'tan inen uygulamalardan atıyor diyen var... Siz ne düşüyorsunuz şahit oldugunuz bir yorum veya deneyim var mı?
Cihaz güzel dostum, ama uğraşırsın alırken bunu bilerek al alacaksan, tek tek apklar ile uğraşacaksın, güncellemeleri ile uğraşacaksın. G-box kurarsın, ben youtube gibi uygulamalarda bir stabilite sorunu da yaşamadım, ama G-box ile oyun oynayamazsın önce onu söyleyeyim, oyunları yine tek tek apk ile bulup indirmen gerekecek. G-boxun olayı tamamen youtube tarzı google uygulamalarına çözüm bulmak, play store kurarım kafam rahat diye düşünme emülatörde hiçbir oyun tam performans vermiyor. Bunlar dışında cihaz güzel, ekranı olsun akıcılığı olsun hoparlörleri olsun, bunları bilerek alacaksan, bilinçli bir şekilde, hayırlı olsun şimdiden. Ben uğraşmak istemiyorum diyorsan, ki 10 kişiden 9'u istemez, direkt S9 Fe al geç.

Cihaz güzel dostum, ama uğraşırsın alırken bunu bilerek al alacaksan, tek tek APK'lar ile uğraşacaksın, güncellemeleri ile uğraşacaksın. G-box kurarsın, ben YouTube gibi uygulamalarda bir stabilite sorunu da yaşamadım, ama g-box ile oyun oynayamazsın önce onu söyleyeyim, oyunları yine tek tek APK ile bulup indirmen gerekecek. G-boxun olayı tamamen YouTube tarzı Google uygulamalarına çözüm bulmak, Play Store kurarım kafam rahat diye düşünme emülatörde hiçbir oyun tam performans vermiyor. Bunlar dışında cihaz güzel, ekranı olsun akıcılığı olsun hoparlörleri olsun, bunları bilerek alacaksan, bilinçli bir şekilde, hayırlı olsun şimdiden. Ben uğraşmak istemiyorum diyorsan, ki 10 kişiden 9'u istemez, direkt S9 FE al geç.

Açıklama için teşekkür ederim. Üniversite öğrencisiyim tutuğum notları PDF haline getirmek,
İngilizce PDF okumak. YouTube- Udemy -Duolingo - mondly ve not uygulamaları ve PUBG gibi oyun oynamak için düşünüyorum. APK kurmaktan yana bir sorunum yok 10 yıldır aktif Android kullanıcısyım. Aslında gönlüm s9FEden yana ama 9600 lira vergi indirimine girmiyor son tahlilde üniversite öğrencisini Huawei üzer mi bir kullanıcı olarak benim şartlarıma uyar mı?

Açıklama için teşekkür ederim. Üniversite öğrencisiyim tutuğum notları PDF haline getirmek,
İngilizce PDF okumak. YouTube- Udemy -Duolingo - mondly ve not uygulamaları ve PUBG gibi oyun oynamak için düşünüyorum. APK kurmaktan yana bir sorunum yok 10 yıldır aktif Android kullanıcısyım. Aslında gönlüm s9FEden yana ama 9600 lira vergi indirimine girmiyor son tahlilde üniversite öğrencisini Huawei üzer mi bir kullanıcı olarak benim şartlarıma uyar mı?
Uğraşmak sizin için sorun değilse hiçbir şekilde üzmez bence.

Bilgisizliğimi mazur görün. Uğraşamktan kasıt Apk indirmek mi.
Her apk'yı bulamayabilirsin, indirdiğin apk oyunlar stabil çalışmayabilir, güncelleme ararken sorun yaşayabilirsin, AppGallery çok yetersiz bu konuda maalesef. Fakat Pdf açmak, video izlemek, genel olarak tabletin akıcılığı ve klavyesiyle birlikte pratikliği gerçekten çok güzel, bu fiyata da bir alternatifi yok.

Teşekkür ederim. Örnek olarak mesela App Gallery'de Udemy yok. APK olarak yükledim cihazın bu APK'yı yükleyememe gibi bir durumu oluyor mu? Sizin yüklemek isteyipte yükleyemediginiz bir uygulama oldu mu?

Geri
Yukarı