₺9500 yazılım ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
9500

R7 4800H'lı 3050'li bulamaz mıyım acaba? Gerek var mıdır? 11400h yeterli midir?
Hp zaten sevmediğim bir marka. Pek sıcak bakmıyorum.

R7 4800H'lı 3050'li bulamaz mıyım acaba? Gerek var mıdır? 11400h yeterli midir?

Hp zaten sevmediğim bir marka. Pek sıcak bakmıyorum.
i5 11400h ile rahat cinebench r23'te 1450+ tek, 10100+ çift skor alabiliyorum ayarsız. Her şekilde işini rahatça görebilir. Zaten nedenini bilmediğim şekilde bendeki laptop hiç ısınmıyor. Hiç derken gerçekten hiç. Valorant oynarken zar zor işlemci 70'i görüyor ekran kartı zaten 70'in altında oluyor.

Arkadaşın iyi performans anlayışına bağlı hocam. Siz benchmark ve incelemelere bakın bence. Laptop zaten çok iyi 7600'e bulursanız direkt alın. fakat 8900'e pek sıcak bakmıyorum. Sonuçta thunderbolt 4 özelliği yok, ileride egpu ile harici ekran kartı takabilirdiniz. r7 4800h ve 240w adaptör ile çok çok iyi olurdu 90wh batarya ile zaten pil ömrü epey fazla. Gezen adam için biçilmiş kaftan. Eğer öyle biriyseniz kesinlikle alın derim.

Sizin kullandığınız modelin tam özellikleri nedir acaba? Linki var mıdır?

Thunderbolt 4 ve eGPU ne demek bilmiyorum.ASUS ROG serisi 8900e de iyi gibime geliyor. Alırsam her türlü ASUS marka alacağım. Buna benzer başka ASUS modeli var mı bilmiyorum ama düşünüyorum bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…