9600 GT Sistemde Dying Light Kasar mı?

Emre1234

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, benim sistemim:
  • Islemci: Intel Core I5 2.8Ghz
  • Ram:16 gb
  • Ekran Karti: Nvidia geforce GT9600
Dying Light lowda +30 FPS alir miyim? Lutfen bilgisi olanlar yorum yapsin. Bosu bosuna 100 tl vermiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@berat6565 Ne güzel sallıyorsunuz öyle. 9800 GT açıyor mu ki kassın ? :) Oyunun sistem gereksinimine bakmadan lütfen saçmalamayın burada. Oyunu açamayacaksınız. Açmak mümkün olsa dahi Low'da en fazla 15-20 FPS alırdınız.

Kartı değişme zamanı geldi de geçiyor. Siz o parayı oyuna harcayacağınıza biriktirmeye başlayın kart için para. Bende de 9600 GT var, bu ayın başında değişeceğim bende kartı. :)

Dosya Ekleri

• wp_ss_20150518_0001.png
    wp_ss_20150518_0001.png
    81 KB · Görüntüleme: 438
Oyunun kasılması için öncelikle açılması gerekiyor. DX11 versiyonlu bir oyunu (DX10 için bir Uptade falan gelmediyse) açabilirsen 9600 GT ile sana sistemimi kargolarım. Senin de acilen bir "Okuduğunu Anlama'ya Yönelik" bir kursa gitmen gerekir. Bak bakalım ne demişim ben. Fotoğraf atıyoruz, orayı incele bari biraz.

Yukarıda Minimum Sistem gereksinimleri yazıyor. İstediği kart GTX560 en az. Nasıl yok.

Ben bulamadım, bulsana bana bir 9600 GT testi, lütfen ?

Youtube'da birkaç video var, bu kart ile oyunu çalıştırmışlar. Birini paylaşıyorum.
1280x1024 çözünürlükte, tüm ayarlar "low"da iken açık alanda 15-25fps gibi gördüm ben, sık sık ufak takılmalar da oluyor, kapalı alanlarda 40 fps olduğunu iddia etmiş videoyu yayınlayan kişi. Çözünürlük düşürüldüğünde performans biraz daha artabilir muhtemelen.
Şimdi maksat bunu oynamak ise bu kadar düşük ayarlarda oynamaya çalışmak çok da mantıklı değil aslında ama neticede herkesin durumu keşke iyi olsa, herkes her yıl bilgisayarını yenileyebilse. Yine de bu kadar düşük ayarlar ile bu oyunu heba etmeni istemem.

Ben GTA 5 olarak algılamışım, kusura bakma.

Tekrar ediyorum, DX 11 zorunlu bu oyunda. Değil diyorsan bekliyorum bir video.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı