9600 TL Gaming laptop önerisi

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8/ bundan bahsediyorsunuz değil mi? Ben de araştırma yaparken bu modele baktım. Performansı da iyi gibi.

Neden hiç sevmiyorsunuz Monster'ı. Ön yargılı olmayın.
Dolar olmuş 8.15, Monster beğenmiyor adam (çocuk olabilir). Adamlar zam yapmalarına rağmen şu an en uygun fiyata onlar satıyor. Yakında zam da yaparlar gibi geliyor bana. Dolar 7.90 civarıyken en son zam gelmişti.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8/ bundan bahsediyorsunuz değil mi? Ben de araştırma yaparken bu modele baktım. Performansı da iyi gibi.

Neden hiç sevmiyorsunuz Monster'ı. Ön yargılı olmayın.

Forumda açılan konular var.
Ailesinde 3 kişi Monster alıp 3ününde bozulduğunu söyleyen var. Daha geçen gün Monster kullanan birinin bilgisayarının 6 ayda bir gibi bir sürede sorun çıkardığını ve garantisinin bitmesinden korktuğunu, tavsiye etmediğini söylediğini gördüm. Sorun yaşayan çok kişi var. Teknik servisine lafım yok ama teknik servis çalışanlarıyla bacanak olabilirsiniz.

Forumda açılan konular var.
Ailesinde 3 kişi Monster alıp 3ününde bozulduğunu söyleyen var. Daha geçen gün Monster kullanan birinin bilgisayarının 6 ayda bir gibi bir sürede sorun çıkardığını ve garantisinin bitmesinden korktuğunu, tavsiye etmediğini söylediğini gördüm. Sorun yaşayan çok kişi var. Teknik servisine lafım yok ama teknik servis çalışanlarıyla bacanak olabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Monster olduğu için değil de böyle yazarsanız herkes hak verecektir.

Dolar olmuş 8.15, Monster beğenmiyor adam (çocuk olabilir). Adamlar zam yapmalarına rağmen şu an en uygun fiyata onlar satıyor. Yakında zam da yaparlar gibi geliyor bana. Dolar 7.90 civarıyken en son zam gelmişti.

Monster HP veya ASUS gibi değil niye beğeneyim?
Günümüzde bir şeyi beğenmemek çocukluk damgası oldu sanırım.

Bu var ama 10800.fiyatına göre iyi bütçenizi aşarsanız düşünebilirsiniz.
Bu aşmıyor. Bunun haricinde modelerde var ama Ryzen serisinin 3550H işlemcisini kullanıyor.

Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim.

Aslında bu fiyatına göre çok iyiymiş. GTX 1660 Ti falan bu fiyta bayağı zor bulunuyor.

Monster Huma H5 V1.1.1 Notebook bu iyi mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı