96000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
96000

thesoulness

Hectopat
Daha fazla  
Selam, bana Gaming laptop tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Öncellikle sizden bir fikir almak istiyorum RTX 40 serili laptopları beklemeli miyim? Yoksa direk RTX 3080 Ti üst seviye özellikli laptop alınır mı? Şu an da indirimle https://www.hepsiburada.com/msi-rai...r-p-HBCV00002BP754?url_src=and-product-detail böyle bir laptop alabilirim. Bütçe kısmına gelecek olursam 96k geçemem.
Bana yardımcı olur musunuz? Tavsiye edebileceğiniz soğutması iyi ve kolay sökülebilen bir Gaming laptop önerirseniz çok mutlu olurum. :)

Bence 40 serisi beklemeli ve en az ryzen 9 / i7 / i9 bir laptop alınmalı ayrıca monster, excalibur vb. marka modellerden alınmamalı

Selam, bana Gaming laptop tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Öncellikle sizden bir fikir almak istiyorum RTX 40 serili laptopları beklemeli miyim? Yoksa direk RTX 3080 Ti üst seviye özellikli laptop alınır mı? Şu an da indirimle https://www.hepsiburada.com/msi-rai...r-p-HBCV00002BP754?url_src=and-product-detail böyle bir laptop alabilirim. Bütçe kısmına gelecek olursam 96k geçemem.
Bana yardımcı olur musunuz? Tavsiye edebileceğiniz soğutması iyi ve kolay sökülebilen bir Gaming laptop önerirseniz çok mutlu olurum. :)

Kolay sökülmeden kastınızı anlayamadım ama bu cihaz iyidir.

96 bin laptop mu !!!!!!!!!!!!!!!! Arabalar daha ucuzdu ya hem de sağlam modellerde. Çok zıç bir ekonomi içindeyiz de hala neden millet şakşak modunda hala anlamıyorum.

Bu RTX 40 serili laptopların kesin bir çıkış tarihi falan var mı?
Kesin diyememde zaten RTX 40 serisi çıkalı daha 1 ay oldu en az birkaç ay daha beklemeniz gerekiyor ve Türkiye'te gelmesi için ekstra beklemelisiniz 100 binden aşağısı olmayacağını düşünüyorum. Türkiye'ye gelirse de ne kadar seçenek olur orası benim için tartışmaya açık bir konu.

Kesin diyememde zaten RTX 40 serisi çıkalı daha 1 ay oldu en az birkaç ay daha beklemeniz gerekiyor ve Türkiye'te gelmesi için ekstra beklemelisiniz 100 binden aşağısı olmayacağını düşünüyorum. Türkiye'ye gelirse de ne kadar seçenek olur orası benim için tartışmaya açık bir konu.

Benim bir tanıdğım var bilgisayar falan getiriyor yurt dışından ona sordum MSI ve ASUS önerdi bir de ocak ayından sonra eski laptoplar falan 100 bin TL'den başlayacakmış fiyatları yani bayağı artacakmış bilemedim şimdi :(

Geri
Yukarı