Çözüldü 9600GT CS:GO Performans Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

juxecampero

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı sorular sormak istiyorum, normal mi acaba?

• AMD Athlon 64 3200+ işlemci
  • 9600GT ekran kartı
  • 2 GB DDR2 RAM
  • 250 watt PSU

Şimdi internette bakıyorum CS:GO 9600GT videolarına adamlar 50-60 fps oynuyorlar. Ben ise Youtube'da video izlerken bile takılıyor. Bunun sebebi nedir? Yoksa normal midir? Açıklarsanız sevinirim.

Bugün 400watt psu ve 1 gb ram daha alıcağım. Belki psu yüzünden yapıyordur sonucu yazarım buraya.

Çözüm
Evet arkadaşlar, son durum;
9600 GT ekran kartı.
400 Watt PSU(12V-20A)
AMD Athlon 64 X2 5200+ işlemci.
3 GB DDR2 RAM.
MS-7253 Anakart.
Bir tek değişmeyen anakart kaldı. Mesela The Long Dark oyununda 12-15 FPS alıyordum artık 25-35. Fakat CS:GO'da sadece 5 FPS falan arttı (12-25 Oynanabilir değil). İnternette videolar var neredeyse benimkiyle aynı olan sistemle adam 40-60 FPS arası almış. Çaresiz kaldım yardımlarınızı bekliyorum aklıma yapacak bir şey gelmiyor...

@Recep Baltaş Bey özellikle sizden yardım istiyorum mümkünse.

Herkese teşekkür ediyorum. Sorunum çözüldü. Oyun ayarlarını yükseltince artık 35-60 FPS arası oynuyorum.

Konu kilitlenebilir. @MF
1 GB ram ve 400 Watt psu aldım(12v-20a) Fakat sonuçta hiçbir değişiklik olmadı sıcaklıklar da normal. Sizce ne yapmam gerekir işlemciden mi acaba?

Sürücünü kaldır (Şu an yüklü olan), ardından en güncel sürümü temiz bir şekilde kur. Bakalım değişecek mi bir şeyler. Oyunları optimize edebiliyorsan da et.

MSI afterburner açtım girdim oyuna. İşlemci %100 GPU %0-15 darboğaz sorunuymuş.Amd athlon x2 64 5400+ işlemci almayı düşünüyorum. Darboğaz sorunu ortanda kalkar mı?

PSU'nu ve bütçeni belirt, bir öneride bulunalım. Soket de belirtsen fena olmaz.

O fiyat aralığında o soket için bir tavsiye veremeyeceğim maalesef. Yanlış yönlendirmek istemem sizi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı