9600k için hava soğutma tavsiyesi

gokbrk2

Hectopat
İşlemci
i5-9600k
i5 9600K için soğutma alacağım. Daha önce Cougar Aqua 240 kullanıyordum. Bozuldu şu an stock bir Intel fanı kullanıyorum. Yeni bir soğutucu alacağım. Sıvı soğutmaya tekrar yanaşmayı düşünmüyorum hava soğutma almak istiyorum. Bu işlemci için tavsiyelerinizi bekliyorum. Kullandığım kasa;

Aerocool Aero One frost.

Son düzenleyen: Moderatör:

161mm destek yazıyor kasa için, Fuma 2 yeterli olur bayağı.

Bu bütçenin tamamını kullanacaksanız alınır, tamamını kullanmadan şu da alınabilir:

161mm destek yazıyor kasa için, Fuma 2 yeterli olur bayağı.

Bu bütçenin tamamını kullanacaksanız alınır, tamamını kullanmadan şu da alınabilir:

Bütçenin tamamını kullanabilirim. Hatta üzerinde biraz daha koy şunu al derseniz onu da değerlendirebilirim. Ya da sıvı soğutmaya da yönelebilirim tekrar ama ihtiyacımın olmadığını, hava soğutmanın yeterli olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz bu konuda?

Bütçenin tamamını kullanabilirim. Hatta üzerinde biraz daha koy şunu al derseniz onu da değerlendirebilirim. Ya da sıvı soğutmaya da yönelebilirim tekrar ama ihtiyacımın olmadığını, hava soğutmanın yeterli olduğunu düşünüyorum. Siz ne dersiniz bu konuda?

Fuma 2 zaten kaliteli bir kule tipi soğutucu, biraz da abartı sayılabilir hatta. Fuma 2'yi alın geçin.

Sadece 9600K'yı değil ilerideki Intel/AMD işlemcilerde de taşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı