969 TL'ye aldığım F710'u iade etmeli miyim?

D.WINCHESTER

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1 hafta önce falan Amazon üzerinden 969 TL'ye Logitech F710 almıştım. Dün 777 TL'ye düştüğünü gördüm ve bu yüzden iade başlattım. Bugün birkaç saat önce indirimin olmadığını gördüm. Satıcı Amazon.com.tr di ve gülümseten kasım indirimi vardı ama şu anda başka satıcılar gözüküyor ve indirim de yok. Sizce iadeyi iptal mi etmeliyim yoksa F710'un bir daha indirime girmesini mi beklemeliyim veya başka bir gamepad mi almalıyım? Bütçe: 1000 TL civarı.

Merhaba, 1 hafta önce falan Amazon üzerinden 969 TL'ye Logitech F710 almıştım. Dün 777 TL'ye düştüğünü gördüm ve bu yüzden iade başlattım. Bugün birkaç saat önce indirimin olmadığını gördüm. Satıcı Amazon.com.tr di ve gülümseten kasım indirimi vardı ama şu anda başka satıcılar gözüküyor ve indirim de yok. Sizce iadeyi iptal mi etmeliyim yoksa F710'un bir daha indirime girmesini mi beklemeliyim veya başka bir gamepad mi almalıyım? Bütçe: 1000 TL civarı.

969 TL'mi? Çok vermişsin be hocam :(

Keşke öncelikle Amazon’a yazsaydın. Alışveriş bakiyesi olarak hesaba parayı yatırıyorlar indirim miktarı kadar eğer aldıktan kısa süre sonra indirime girdiyse.

Ben olsam uğraşmazdım. Belki indirimli olan ürün miktarı sınırlı stok olarak geldi ve hemen tükendi o nedenle indirim bitti. Bir daha girmeyebilir. 200 tl için bu strese gerek yok. 🥲

Keşke öncelikle Amazon'a yazsaydın. Alışveriş bakiyesi olarak hesaba parayı yatırıyorlar indirim miktarı kadar eğer aldıktan kısa süre sonra indirime girdiyse.

Ben olsam uğraşmazdım. Belki indirimli olan ürün miktarı sınırlı stok olarak geldi ve hemen tükendi o nedenle indirim bitti. Bir daha girmeyebilir. 200 TL için bu strese gerek yok. 🥲

Şimdi gelip ürünü aldılar. Şöyle düşünüyorum şu an zaten çoğu yerde 869 TL en kötü 100 TL kârdayım. 777TL'ye düşerse iyi olur. Bir de Nays olayı varmış sanırım onunla birlikte alınca daha da ucuza denk geliyor. Öğrenci olduğum için bence 200TL'ye değer. 🙂

Merhabalar, 1 hafta önce falan Amazon üzerinden 969 TL'ye Logitech F710 almıştım. Dün 777 TL'ye düştüğünü gördüm ve bu yüzden iade başlattım. Bugün birkaç saat önce indirimin olmadığını gördüm. Satıcı Amazon.com.tr di ve gülümseten kasım indirimi vardı ama şu anda başka satıcılar gözüküyor ve indirim de yok. Sizce iadeyi iptal mi etmeliyim yoksa F710'un bir daha indirime girmesini mi beklemeliyim veya başka bir gamepad mi almalıyım? Bütçe: 1000 TL civarı.
Şu anda 869 TL Mediamarkt'da bence ondan alın.

Geri
Yukarı