97 model Toyota Corolla AE101 çıkma parçaları nasıl bulunur?

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

1997 model Toyota Corolla AE101 arabamın sağ ve sol dikiz aynalarının ayar mandalı bozuldu ve komple yeni ayna almak istiyorum.
Hurdacı veya çıkmacı olarak kime sorduysam bilgi alamadım, yerlerini bulamıyorum.

İstanbul'da bildiğiniz orijinal çıkmacı var mıdır? Hurda olarak bekleyen 1992-1998 model Toyota araçlarını nerelerde, hangi hurdacılarda bulabilirim?
Yardımcı olabilir misiniz?

Sahibinden'e göz atabilirsiniz. Ben de yakın zamanda aynı model araçla kaza yaptım ve çıkma parçasını bahsettiğim siteden buldum. Ek olarak İstanbul'da sanayide gezerseniz bulmama ihtimalinizin olduğunu düşünmüyorum. Ek olarak internetten de bulabilirsiniz, şöyle link bırakayım:

Sağ/Sol Elektrikli Dikiz Ayna:

Sağ/Sol Manuel Dikiz Ayna:

Fiyatlar biraz tuzlu olabilir, dediğim gibi ikinci el çıkma bakmanız en sağlıklısı olur.

Merhaba arkadaşlar.

1997 model Toyota Corolla AE101 arabamın sağ ve sol dikiz aynalarının ayar mandalı bozuldu ve komple yeni ayna almak istiyorum.
Hurdacı veya çıkmacı olarak kime sorduysam bilgi alamadım, yerlerini bulamıyorum.

İstanbul'da bildiğiniz orijinal çıkmacı var mıdır? Hurda olarak bekleyen 1992-1998 model Toyota araçlarını nerelerde, hangi hurdacılarda bulabilirim?

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Maltepe'de çok ciddi çıkmacı var.
İkitelli Atatürk Oto Sanayiye de bakılabilir.

Merhaba arkadaşlar.

Hocam çıkma için Facebook'taki gruplarw göz atın. Sürekli bir sirkülasyon içinde oluyor büyük ihtimalle bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı