98 dereceyi gören laptop için termal macun önerisi

amego

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
16 gb ddr4 3200 mhz
i5 11400h
144hz
gtx 1650
500x2 ssd
Malum 98 dereceleri gören Monster laptopa sahibim. Açtığım başka konuda kullanılan termal macunun şişme yapıp sıcaklığı artırdığı söylendi, bunu engellemek için ve iyi soğutan bir termal macun önerirseniz çok sevinirim.

Malum 98 dereceleri gören Monster laptopa sahibim. Açtığım başka konuda kullanılan termal macunun şişme yapıp sıcaklığı artırdığı söylendi, bunu engellemek için ve iyi soğutan bir termal macun önerirseniz çok sevinirim.

Ben tüm cihazlarımda Thermal Grizlly Kryonaut kullanıyorum. Çok tatmin edici sonuçlar veren iyi bir ürün. Tavsiye ederim.

Ama başka ürünlere de baktım sanki onun termal iletkenliği biraz düşük gibi.

pullsar ıce Dragon 15.7 w/mk 2 gr. Termal macun bak bunun ki yüksek gibi çok etki eder mi bilmiyorum​

Hocam her farklı üründe aynı macunu kullanmak riskli değil mi?

Ne gibi bir riskten bahsediyorsun? Pumpout effect gibi durumlardan bahsediyorsan hiç öyle bir etki görmedim. Belki yerine göre 1-2 derece az ya da fazla performans gösterebilir ama oda benim için sorun değil.

Bundan önce MX4 kullanıyordum, onda da herhangi bir sorun yaşamadım.

pullsar ıce Dragon 15.7 w/mk 2 gr. Termal macun bak bunun ki yüksek gibi çok etki eder mi bilmiyorum​

Dostum kryonaut'dan çok daha iyi verileri var ve daha ucuz? Sen buna cidden inanıyor musun?

Bilimiyorum bana öyle dendi ve bence de doğru olabilir çünkü.

Ne gibi bir riskten bahsediyorsun? Pumpout effect gibi durumlardan bahsediyorsan hiç öyle bir etki görmedim. Belki yerine göre 1-2 derece az ya da fazla performans gösterebilir ama oda benim için sorun değil.

Dostum Kryonaut'dan çok daha iyi verileri var ve daha ucuz? Sen buna cidden inanıyor musun?

İnanmakla alakası yok zaten bilmiyorum dedim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-21 173443.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-21 173443.png
    749,3 KB · Görüntüleme: 8
pullsar ıce Dragon 15.7 w/mk 2 gr.
Bu macunu alma kullananlar memnun değil, 15w/mk olma ihtimali yok zaten.

Laptopun için Thermal Grizzy ya da MX6 alabilirsin.

MX4 güzel değil, ben sorun yaşamıştım. Benim dışımda bir sürü pump out yaşayanlar da var.

Bu macunu alma kullananlar memnun değil, 15w/mk olma ihtimali yok zaten.

Laptopun için thermal grizzy ya da MX6 alabilirsin.

MX4 güzel değil, ben sorun yaşamıştım. Benim dışımda bir sürü pump out yaşayanlar da var.

Sağ ol bakacağım onlara.

Mümkündür dostum, herkes aynı üründe aynı deneyimi yaşamıyor tabii ki. Benim kişisel deneyimim bu. Ben MX4 performansından çok memnundum ve tüm cihazlarımda kullandım sorun olmadı. Sonra Kryonaut'a geçtim. Bir dönem kendi termal macunumu yapıyordum, onunda performansı çok iyiydi, sonra üşendim ve hazır almaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı