980 Ti SLI için 750 W Gold

MutluEgemen

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar. Ben 980 Ti bir sistem alacağım fakat ileride bir tane daha almak istiyorum. Cooler Master V750 W Gold güç kaynağı ilerisi için güzel bir yatırım olacak mıdır ?

Eğer SLI yapacak isen GOLD Sertifikada alsan 750 watt yetersiz gibi.

Not : 850 watt bronze sertifika al farketmez güç sağlaması önemli.

Not 2 : Daha 980 ti SLI yapmadım hatam varsa affola :)

Sebebini bilemem fakat kalitesi konusunda bir şüpheniz olmasın Technopat'ta bir videosunda FSP güç kaynağı kullanmıştı , 1993'ten beri var olan ve güç kaynağı üreten bir şirket. Şüpheye düşerseniz biraz araştırma yapın kullananlar vardır elbet.

FSP yi biliyor ve güveniyor olsam da, Asus N750JK laptopumun adaptörü yanmıştı yurttaki hizmetliler sağolsun... Muadil olarak aynı amper watt volt vs. değerinde FSP adaptör aldım 200 liraya. Ürünün girişleri takıp çıkarılabilinen cinstendi her markaya uyması için. Kendi laptopuma uyan ucu taktım ama 2-3 ay sonra ucu hiç takıp çıkarmama rağmen yalama oldu ve en son uçların kabloyla bağlandığı 2 tel koptu. Bunun üstüne iyice sinirlenip (aynı zamanda bataryayı mahvetti kullandığım FSP muadil adaptör. Laptopu şarjdan çıkardığımda Piliniz çok az (%79) gibi absürt hatalar alıyordum) Çin'den orijinal adaptörünü buldum onu sipariş ettim bekliyorum hala gelmesini. Orijinal batarya ilk bozulduğunda Asus müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim ancak adaptörü yollamadan değiştiremeyeceklerini söylediler. Çok çabuk sinirlenen bir yapım olduğundan ve adaptör tamamen perte çıktığından biraz da meraktan parçalamıştım adaptörü içini kurcalıyayım diye. Hal böyle olunca da Asus'tan destek alamadım tabi :rolleyes: Uzun lafın kısası FSP iyi de olsa çentiklerinin kendi kendine içinde kırılması çok sinir bozucuydu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı