A·101 vs. BİM vs. Şok

A·101 mi, Şok mu, BİM mi veya başka bir mağaza mı tercih edersiniz? A·101'de çok fazla "bozuk ürün" şikayeti olduğunu gördüm ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Şokun kendi markaları gerçekten güzel.
A101 anca haftanın yıldızları fln bazen(Çok nadir) iyi birşeyler oluyor. Yoksa ürünleri kalite olarak berbat. Ve çalışanlarıda kötü.
BİM idare eder.

A·101 mi, şok mu, BİM mi veya başka bir mağaza mı tercih edersiniz? A·101'de çok fazla "bozuk ürün" şikayeti olduğunu gördüm ne kadar doğrudur bilmiyorum.

A101 çok kaliteli olmayan ürünler satıyor ama çok büyük ve her şey var. BİM aşırı kalitesiz ürünler satıyor ama elektronik ürünlerde çok iyi. İnternette satılan ürünler BİM'ede geliyor. Şok kaliteli markalı ürünler satıyor ama çok küçük. Aralarında en iyisi A101.

A101 çok kaliteli olmayan ürünler satıyor ama çok büyük ve her şey var. BİM aşırı kalitesiz ürünler satıyor ama elektronik ürünlerde çok iyi. İnternette satılan ürünler BİM'ede geliyor. Şok kaliteli markalı ürünler satıyor ama çok küçük. Aralarında en iyisi A101.
BİM'in kalitesi kesinlikle A101 den iyi bence.

Şok diyenlere katılmıyorum :D hangi şok'a girersem gireyim berbat kokuyor + klima diye bir sistemleri yok.. Yazları şok fırın gibi serinlik sıfır. Şok'u direk elerim. Bim VS A101 desek sogutma kalitesi bim'in efsane ama ürün kalitesi iyi değil. A101 sogutma kalitesi fena değil ama ürün kalitesi ve kampanyaları daha güzel ben bu sebeple A101 diyorum.
Bizim buradaki Şoklarda bir klima var görmen lazım.

Şubeden şubeye değişiyor. Bir keresinde hiç gitmediğim bir Şok'a gitmiştim ve şaka yapmıyorum yere işemişti birisi, ahır gibiydi zaten.

Geri
Yukarı