A dance of fire and ice oyununa müzik nasıl eklerim?

İşletim sistemi
Windows 10

mami.45

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3060
Anakart
b450m-k
A dance of fire and ice oyununu internetten bedava bir şekilde indirdim. Ama level'müzikleri çok sıkıcı. Oyunun dosyalarına girip kendim müzik ekleyebilir miyim? Ve nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
A dance of fire and ice oyununu internetten bedava bir şekilde indirdim. Ama level'müzikleri çok sıkıcı. Oyunun dosyalarına girip kendim müzik ekleyebilir miyim? Ve nasıl yaparım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözebildin mi nasıl yükleniyormuş, çözdüysen bana da haber ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de oyunu indirdikten sonra üstüne tıklayın, oyunun ana sayfasında sağda "Steam Atölyesi" kısmı olmalı. Orada "Atölyeyi ziyaret et" diye bir seçenek var. Oradan istediğiniz müziğin adını yazıp çıkan maplerden istediğinize basıp "abone olun" diyin. Sonra oyuna girdiğinizde menüde sağ üstteki "Custom Levels" kısmına girip oradan da "Workshop"a girdiğiniz zaman indirdiğiniz şarkının mapini oynayabilirsiniz.

Steam'de oyunu indirdikten sonra üstüne tıklayın, oyunun ana sayfasında sağda "Steam atölyesi" kısmı olmalı. Orada "atölyeyi ziyaret et" diye bir seçenek var. Oradan istediğiniz müziğin adını yazıp çıkan maplerden istediğinize basıp "abone olun" deyin. Sonra oyuna girdiğinizde menüde sağ üstteki "Custom levels" kısmına girip oradan da "workshop"a girdiğiniz zaman indirdiğiniz şarkının mapini oynayabilirsiniz.

Hocam APK sına nasıl eklerim peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı