Çözüldü "A disk read error occured" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
WDC WD5000AADS-00S9B0 ATA Device 500GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GT 420
Anakart
ASUS M4A78LT-M-LE
İşlemci
AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor 3.20 GHz
Arkadaşlar bu konu önemli konudur o yüzden please yardım edin.
Bilgisayarımı restart yapayım dedim yapmaz olaydım giremiyorum Windows'a bu hatadan önce de Windows G/Ç hatası mıydı neydi ama o hata gitti ama bu gitmeyecek gibi. Format mı lazım yoksa HDD ömrü bitti SSD almam mı lazım ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20231109_182229.jpg
    IMG_20231109_182229.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 21
Çözüm
Bilgisayarımı restart yapayım dedim yapmaz olaydım giremiyorum Windows'a bu hatadan önce de Windows G/Ç hatası mıydı neydi ama o hata gitti ama bu gitmeyecek gibi. Format mı lazım yoksa HDD ömrü bitti SSD almam mı lazım ne yapmalıyım?

Hocam bu hata ile zamanında çok uğraştım. Format atmak kesin çözüm yolu.

Hocam bu hata ile zamanında çok uğraştım. Format atmak kesin çözüm yolu.

Çözüm
Bu sistem için 8.1 yapın diyorlardı Win 10 USB simi ayarlayıyım 8.1 mi?

Hazırlanıyor. ISO2USB programı ile yapabilirsiniz. Bir dahakine size önerim Ventoy kullanmanız. USB diskiniz hem normal hem de format USB'si olmuş olur.
Hocam şimdi anlamadım ventoy ile mi yapayım İSO2USB ile mi yapayım?

Bu sistem için 8.1 yapın diyorlardı Windows 10 USB simi ayarlayıyım 8.1 mi?

8.1 uygulama desteğinde sıkıntı çekersiniz. Windows 10 Enterprise LTSB 2016 kurabilirsiniz. Normal Windows 10 hantal yapar o sistemi.

Bu sistem için 8.1 yapın diyorlardı Windows 10 USB simi ayarlayıyım 8.1 mi?

Hocam şimdi anlamadım Ventoy ile mi yapayım ISO2USB ile mi yapayım?

Hocam bilgisayarı hallettikten sonra USB'yi Vento'ya çevirin. Bu sayede sürekli tekrar biçimlendirmek yerine hem normal hem format USB'si olmuş olur.

Geri
Yukarı