"A disk read error occurred" hatası

Tabi ki kaydettim arkadaşın verdiği linkide inceledim ama çözüm olmadı.
Ben şuan yeni kurulum yapmak istemiyorum çok onemli dosyalarim vardı bilgisayarda onları alabilsem hemen atıcam formatı

Yedek lerin 'C' klasöründe miydi?, yani sistemin kurulu olduğu bölümde değil ise sorun yok o kısmı format lamıycaksın zaten. Eğer 'C' klasöründe de önemli dosyaların var ise o HDD'yi ikinci disk olarak başka bilgisayar'a takar san içindeki her şeye ulaşırsın.Yada elinde yedek bir HDD var ise sistemi ona kur. Hata veren HDD'yi de ikinci disk olarak bağla yine içindekilere ulaşırsın ama almak istediğin bölümde Bad Sector yok ise. Format atarken sistem ön yükleme için 100 Mb bir alan ayırır kendine sen o bölümü silmiş olabilir misin buda bir ihtimal.

Dediginiz gibi yapicam yedek hard diske win8 format cekicem yedeklerimi aldıktan sonra ve badsector taraması yaptıktan sonra ana hard diske geri format atıcam

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı