A Haber montaj ve yalan haber yapmaktadır!

Kim dedi yalan haber yaptığını? Gayet doğru haber yapıyorlar. İmamoğlu çok mu iyi?
Yalan haber. İBB kamera görüntülerini paylaşmış. Bir tık yapıp izlemeye bile acizseniz defolup gidin bu konudan. Üslup müslup demeyin bana sonra. AK Troll değilseniz benim takma adım da Mexy değil!

Şu an size bi' sövmek istiyorum var ya.
Gel söv.

Aman hocam boş verin bunları ben cevap bile vermemeyi tercih ediyorum ve bu kişiler halen Ekrem İmamoğlu'na nasıl olurda laf atabiliyorlar kendilerinin yaptıklarını görmeyip nasıl bir kişiye iftira atabılıyor vicdanları nerede bu kişilerin? Yazık cidden yüzleride kızarmıyor yaptıkları yalan ve iftiralara ben olsam yüzüm kızarırdı ve bir şey yazamazdım.
Ben kötüye kötü iyiye iyi derim. İmamoğlu berbat.

Yalan haber. İBB kamera görüntülerini paylaşmış. Bir tık yapıp izlemeye bile acizseniz defolup gidin bu konudan. Üslup müslup demeyin bana sonra. Ak troll değilseniz benim takma adım da mexy değil!
Aktroll değilim. İstanbul'da yaşayan tanıdıklarım imamoğluna oy atan insanlar. Ona rağmen beğenmiyorlar.

En son şeriat istiyorum diyordu, engelle geç.
Ülkede şeriat olursa kimse kolay kolay kul hakkına giremez.

Aktroll değilim.
Bütün banka hesaplarının işlem özetini at buraya. Eğer AKP'den para transferi yoksa ismimi "İspanyol Dayı Destekçisi" yapacağım. Buraya söz veriyorum.

Ülkede şeriat olursa kimse kolay kolay kul hakkına giremez.
İyi olur ama şu anki insanlık varken şeriat hayal. Herkes şeriatı kendi menfaatine çevirir çünkü.

İmamoğlu berbat.
Neresi berbatmış? Açıklayın.

Adminler, izini verin. Halledeyim.

Bugün bu haberin montaj olduğu ortaya çıkarıldı. A haber muhabirleri "Giriş 2" tabelalı yürüyen merdivenden aşağı iniyorlar. Bir başkası tarafından bu olay yürüyen merdivenin çalışmadığı "Giriş 1" yürüyen merdiveninden aşağı iniyorlarmış gibi montajlanmış ve internette yayınlanmış. Tamamen asparagas bir haber. Bu tip haberlerin amacı bizi birbirimizden ayrıştırmak ve nefret duygusu saçmaktır. Lütfen itibar etmeyelim ve inanmayalım.

Bu zaten bilindik bir şey, bilinmedik bir şey söyleyin :D Yapılan bu haberler sayesinde izleyici kitlesine de CHP kötü algısı oluşturmaya çalışıyorlar. CHP kötü, onda hem fikiriz ancak çalışan yürüyen merdiveni de durduk yere bozmak da doğru değil. A Haber kanalı, geçtiğimiz seçim zamanında yapmış olduğu oy pusulası haberinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun ismini sansürlemişti. Gerisini siz düşünün.

Geri
Yukarı