A Haber montaj ve yalan haber yapmaktadır!

Kardeşim şu AKP'ye tam yetki verelim de iç siyasete kafa yormasınlar, oy için mülteci ithal etmesinler. Seçimler için kur sabit tutuluyor, milyarlarca lira seçim yardımı alıyor partiler. Ekonomiye darbe üstüne darbe. Bari monarşiye geçelim siyasiler rekabeti kessinler halka bir yararları dokunur belki. Halk tutturmuş AKP diye madem öyle en verimli düzen kurulsun. Zaten AKP'den başka kazanan yok.

Metro altyapısını yapmak veya geliştirmek "iyi bir başkan" anlamına gelmez İmamoğlu eğer o kadar çok metro yaptıysa İstanbul'un içinde bulunduğumuz dönemde büyük bir metropol şehirlerinden olması ve günümüz şartlarının daha el verişli olmasından dolayı.
İmamoğlu kimine göre iyidir kimine göre de kötüdür ben bu konuya nötr bakacağım. Ama bir başkan ile diğer başkanı kıyaslarken en çok icraat ve yatırımı kim yaptıysa ona bakacaksınız.
Ama şu bir gerçek İmamoğlu yabancı bankalardan yüksek faizli kredi alıp İstanbul'a yatırım yapacağım diye daha çok borca soktu. en azından daha düşük faizli alabilirdi. Burada hükümetin de hatası var. Neden diye sorarsanız? Hükümet İstanbul'a borç çıkarmadı :D.

A Haber montaj ve yalan haber yapmaktadır! İzlemeyin, izlettirmeyin.

Birkaç A Haber'in kiralık tuttuğu gençler gördüğünüz gibi çalışan yürüyen merdivenleri stop tuşu ile kapatıp bozukmuş gibi gösterip A Haber'in olduğu yerden çıkarak röportaj yapmaktadır.

Amaçları İBB başkanı Ekrem İmamoğlu'nu kötülemek, seçimi kazanmak için oyunlar oynamaktır. Bu oyunlara sakın gelmeyin.

A Haber'in Instagram hesabına girip Şikayet Et > Yanlış Bilgiler > Siyaset'i seçerseniz sevinirim.

Buyurun İBB bizzat kendisi paylaşmıştır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnanmayanlar olursa buyurun A Haber'in yalan haberi.

Günaydın.

Şuan size bi' sövmek istiyorum var ya.
Aman hocam boş verin bunları ben cevap bile vermemeyi tercih ediyorum ve bu kişiler halen Ekrem İmamoğlu'na nasıl olurda laf atabiliyorlar kendilerinin yaptıklarını görmeyip nasıl bir kişiye iftira atabılıyor vicdanları nerede bu kişilerin? Yazık cidden yüzleride kızarmıyor yaptıkları yalan ve iftiralara ben olsam yüzüm kızarırdı ve bir şey yazamazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı