Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ampul Hükümetinde her şey olabilir. Şaşırmadım. Kesin Ampul seçmiştir en iyi kanal olarak A Haberi.
😂😂

Bu kanal, aşağıdaki haberi yapmıştı ya. Hala unutamıyorum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum bunun sağcılık ve solculuk ile alakası yok (ki sağcı solcu ne?) tamamen dürüst haber yayınlamak ya da yalan haber yapmak ile alakası var.

Tamam işte. A haberin 1 tek yalanını görmedim ama sürekli Akp'nin yaptığı icraatlerini gösteriyorlar hatalarını göstermiyorlar chp karşıtı haber yapıyorlar ama bir tek icraatlarını söylemiyorlar.

Taraflı habercilik okuyucu, haber takipçisi için hakarettir. Bu yüzden artık öyle Sözcü falan takip etmiyorum.
Sözcü ve solcu gazete gibi yerleri takip edenlere bende saygı duymuyorum hatta görmemek için engelliyordum o sayfaları. Özellikle solcu gazete’nin bir huyu var. Ülkede kadın ölüyor 50 kere paylaşılıyor, erkek ölüyor 1 tane bile paylaşım yapmıyorlar ama soruncada eşitlik, adalet diyebiliyorlar.

Tamam işte. A haberin 1 tek yalanını görmedim ama sürekli Akp'nin yaptığı icraatlerini gösteriyorlar hatalarını göstermiyorlar chp karşıtı haber yapıyorlar ama bir tek icraatlarını söylemiyorlar.
Bu kanal, aşağıdaki haberi yapmıştı ya. Hala unutamıyorum...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sadece bir örnek 😀

Sözcü ve solcu gazete gibi yerleri takip edenlere bende saygı duymuyorum hatta görmemek için engelliyordum o sayfaları. Özellikle solcu gazete’nin bir huyu var. Ülkede kadın ölüyor 50 kere paylaşılıyor, erkek ölüyor 1 tane bile paylaşım yapmıyorlar ama soruncada eşitlik, adalet diyebiliyorlar.
Kesinlikle!Çok haklısınız.

Aynısını fox TV de yapıyordu. Sürekli CHPnin haberleri vardı ve karşı tarafı kötülüyordu. Kendi yaptıkları hataları paylaşmıyorlardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı