"A PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS process has crashed" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

superibomc

Hectopat
Bu soru birçok yerde sorulmuş fakat ne denediysem bir çözüm bulamadım. BIOS Update'inden tut, driver güncellemeleri, Steam'i silip baştan yükledim, oyunu birkaç kere tekrar yükledim, söylenen çözümlerdeki paks klasorünü Full'den sildim oyun dosyalarını doğruladım indirdim, daha internette ne çözüm yazıyorsa denedim fakat bir türlü çözüm bulamadım. Daha dün oyunu sorunsuz oynarken bugün hatalar almaya başladım. Valorant oyununda da RAM yetersiz gibi bir hata almıştım onu çözdüm. Şimdi diyeceksiniz RAM'lerinde donanımsal bir sıkıntı olabilir, Technopat'ın kendi RAM arızası kontrol etme videosundaki çözümü denedim herhangi bir arıza bulmadı. Ekran kartı sürücülerimi silip tekrar yükledim. Bu da bir çözüm olmadı. O yüzden yeni konu açma gereksinimi duydum. Sabahtan beri çözmeye çalışıyorum, artık kafayı yemek üzereyim. Hem de bu kadar zevk almaya başlamışken bu oyundan. Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistem özelliklerim:
GPU: MX 150.
CPU: Intel i7 8550U.
RAM: 8 GB.
HDD mevcut.
Sistem özelliklerin yetmiyor diyebilirsiniz, fakat oyuna güncelleme gelmemişken bir anda bu hatayı almam, sistem gereksinimleri ile alakalı olmadığını düşündürtüyor ki uzun zamandır bu sistem ile oynuyorum oyunu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı