A way out arkadaş arama

metinsoul

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz gibi a way out tek başına ya da internet üzreinden başka kişilerle oynanmıyor. İlla ki bir Origin'de ekli olması gereken arkadaşın lazım; o yüzden ben buraya nickimi yazıyorum eklemek isteyen eklesin ya da yorumlarda nickinizi bırakabilirsiniz. Nickim detonix, avatarımda W işareti var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi a way out tek başına ya da internet üzreinden başka kişilerle oynanmıyor. İlla ki bir Origin'de ekli olması gereken arkadaşın lazım; o yüzden ben buraya nickimi yazıyorum eklemek isteyen eklesin ya da yorumlarda nickinizi bırakabilirsiniz. Nickim detonix, avatarımda W işareti var.
Pahalıymış yoksa alırdım.

Sen bütün oyunları orjinal mi alıp oynuyorsun?
Ne alakası var? Forumda korsana, hırsızlığa destek vermiyoruz, istersen sen yardım edebilirsin.
oyunu torentten indirdim fakat baslatamadım.. herhangi bi ayarı mı var???
Oyunu oynamak için 2 kişi zorunlu yani oyunu satın alsan iyi olur. Zaten oyunu bir kişi satın alsa yeter. Parayı arkadaşınla 75 TL-75 TL bölüşüp ödeyebilirsin.

Ne alakası var? Forumda korsana, hırsızlığa destek vermiyoruz, istersen sen yardım edebilirsin.
Ben destek vermiyorum korsan oyuna ama oynamıyorum da demiyorum orijinal aldıklarım da var alamadıklarım da, Türkiye'de oyunlar dolar üzerinden geldiği için fiyatları çok yüksek olduğun dan insanları korsana itiyor bu kadar basit.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı