Çözüldü A Way Out EA Play aracılığıyla arkadaş ile oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keremmss

Decapat
Yer
Ankara
Arkadaşlar herkese merhaba, başlık pek anlaşılmamış olabilir. Nasıl yazsam diye düşündüm de aklıma bir şey gelmedi, ben EA Play alacağım, tek kopya ile oyun oynanabiliyor diye biliyorum. Arkadaşımda oyun yok hiçbir platformda, ben EA Play aldığımda arkadaşımla beraber oynayabilir miyim sorun olmadan? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Evet. Oyunun asıl sahibi, birlikte oynamak istediği kişiye davet attığı zaman diğer oyuncu da oyuna girebiliyor.

Oyunun friend pass sürümünü indirmesi gerek.
Arkadaşlar herkese merhaba, başlık pek anlaşılmamış olabilir. Nasıl yazsam diye düşündüm de aklıma bir şey gelmedi, ben EA Play alacağım, tek kopya ile oyun oynanabiliyor diye biliyorum. Arkadaşımda oyun yok hiçbir platformda, ben EA Play aldığımda arkadaşımla beraber oynayabilir miyim sorun olmadan? Şimdiden teşekkürler.

Oyunu tek kişinin alması yeterlidir.

Oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı