Çözüldü A Way Out nasıl 2 kişilik oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Arkadaşlar birimiz Steam'den. Diğerimiz Game Pass üzerinden EA Play aracılığı ile indirdiğimizde. Beraber oynayabiliyor muyuz?
Evet ikiniz de EA play uygulaması üzerinden oyuna girdiğiniz için oynayabilirsiniz.( Steam üzerinden alınsa bile ea play uygulaması üzerinden oyuna girmesi zorunlu. Oyun indikten sonra ea play da indiriliyor.)
Arkadaşlar birimiz Steam'den. Diğerimiz Game Pass üzerinden EA Play aracılığı ile indirdiğimizde. Beraber oynayabiliyor muyuz?
Evet ikiniz de EA play uygulaması üzerinden oyuna girdiğiniz için oynayabilirsiniz.( Steam üzerinden alınsa bile ea play uygulaması üzerinden oyuna girmesi zorunlu. Oyun indikten sonra ea play da indiriliyor.)

Çözüm
Evet. Ama birinizin konsol, diğerinin PC olması lazım. Biz diğer türlü 2 PC oynayamadık ben konsolu taktım.
Ben arkadaşım ile oynadım. Böyle bir problem yaşamadık.

Biz niye yaşadık ya? Yarım saat uğraştıktan sonra zorla konsol taktım... Neyse, iyi sosyaller.

AA doğru ikimizde de oyun yoktu benim internet iyi olduğu için Steam remote play ile oynamıştık, o yüzden oldu muhtemelen. Anladım, iyi günleer.

Yeni konular

Geri
Yukarı