A Way Out nasıl beraber oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Arkadaşımda Xbox Game Pass var. Beraber A Way Out oynamak istiyoruz, sadece onda var Game Pass. Beraber nasıl oynarız?

Arkadaşımda Xbox Game Pass var. Beraber A Way Out oynamak istiyoruz, sadece onda var Game Pass. Beraber nasıl oynarız?
A Way Out'ta It Takes Two mantığı yok. İkinizin de alması lazım. Ona gidip aynı PC'den 2 kişi oynarsınız anca.

Nasıl ya? Ben arkadaşımla sadece onda Ea Play varken oynamıştık beraber. Ben deneme sürümünü indirdim Origin'den, o da orijinali indirip davet atmıştı aynı It Takes Two gibi.

Nasıl ya? Ben arkadaşımla sadece onda Ea Play varken oynamıştık beraber. Ben deneme sürümünü indirdim Origin'den, o da orijinali indirip davet atmıştı aynı It Takes Two gibi.
Hocam öyle oluyor mu? Ben alacaktım oyunu sırf iki kişinin de alması gerekiyor diye almadım. Deneme sürümü yarıyor mu?

Ben geçen ay arkadaşımla bitirdim sadece ben satın aldım EA Play üyeliğimle arkadaşım benim attığım davet ile bağlanıp oynadı. Davet isteği hem oyunu indirmesinede yarıyor sonra klasik lobide çağırıp oynuyabiliyorsunuz.

Origin EA Play üyeliğimde oyuna sahiptim oyunu indirdim ve oyuna girdim arkadaşını davet et butonuna basıp listemde ekli olan arkadaşıma istek attım onunda mesaj kutusa bir link geliyor tıkladığında oyunu indiriyor ama trial olan yani ben davet etmeden erşimi olamaz onun erişim bileti ben oluyorum.

Geri
Yukarı