A Way Out'u EA Play'den indirirken "Ülkenizde mevcut değil" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

JusTaUseR

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyun Xbox uygulamasında gözüküyor ama EA Desktop uygulamasına yönlendirilince bu hatayla karşılaşıyorum. Genel bir sorunmuş galiba. Çözümü de ülke değiştirmek mi neymiş. Ama ben Xbox Game Pass'e aylık ödeme yaptığım için acaba ülke değiştirirsem ödeyeceğim tutar da geçtiğim ülkeye göre mi olur, onu merak ediyorum. Bir de bazıları VPN ile çözmüş olayı. Çözen biri yardımcı olabilirse sevinirim. @371129 hocam, birkaç konuya baktım. Bu konuda bilgili gibisiniz. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Çözüm: Xbox Game Pass A Way Out "Bölgenizde kullanılmıyor" bu konuda da bahsettiğim gibi bana ülke değiştirerek bunu çözebileceğimi söylediler. Ayrıca yine o konuda bahsettiğim lisans olayından bahsettiler yani EA Play'de ülkemizde erişilemeyen oyunların belirsiz bir tarihte gelme ihtimali var, ama gelmeme ihtimali de var. Özellikle Xbox Game Pass aboneliğin fiyatını sorduğumda bana fiyatın aynı kalacağını söyledi. Eğer kendiniz de teyit etmek istiyorsanız 0850 390 2777 Microsoft'un Türkiye müşteri hizmetleri numarası buradan öğrenebilirsin. Yine konuda bahsettiğim bölge değiştirdikten sonra 3 ay bekleme süresi olabilir. Denemedim ama müşteri hizmetleri söyledi diye ben de yaydım bilgiyi.
İşin sonunda söylemek isteyeceğim çözümler var ama daha detaylı öğrenmek için müşteri hizmetlerini bir de siz arayın.

Hocam Çözüm: Xbox Game Pass A Way Out "Bölgenizde kullanılmıyor" bu konuda da bahsettiğim gibi bana ülke değiştirerek bunu çözebileceğimi söylediler. Ayrıca yine o konuda bahsettiğim lisans olayından bahsettiler yani EA Play'de ülkemizde erişilemeyen oyunların belirsiz bir tarihte gelme ihtimali var, ama gelmeme ihtimali de var. Özellikle Xbox Game Pass aboneliğin fiyatını sorduğumda bana fiyatın aynı kalacağını söyledi. Eğer kendiniz de teyit etmek istiyorsanız 0850 390 2777 Microsoft'un Türkiye müşteri hizmetleri numarası buradan öğrenebilirsin. Yine konuda bahsettiğim bölge değiştirdikten sonra 3 ay bekleme süresi olabilir. Denemedim ama müşteri hizmetleri söyledi diye ben de yaydım bilgiyi.
İşin sonunda söylemek isteyeceğim çözümler var ama daha detaylı öğrenmek için müşteri hizmetlerini bir de siz arayın.

Sağ olun hocam. Ben sadece VPN kullanarak halledebildim. Başka bir konuda 3 aylık süreci uzun bulduğunuzu yazmışsınız değiştirmeye gerek yok. Herhangi bir VPN ile indirmeyi başlatıp VPN'yi kapatınca indirmeye devam ediyor. İndirme boyunca açık tutma gibi bir zorunluluğu da yok.

Geri
Yukarı