A Way Out'u karşı hesap Türkçe yama ile oynayabilir mi?

c34t

Kilopat
Arkadaşlar A Way Out almayı düşünüyorum. Oyun ben de olduğu için herhangi bir problem olmaz. Fakat satın almayan yani oyun arkadaşı olacak kişi Türkçe yama ile oynayabilir mi?

Arkadaşlar A Way Out almayı düşünüyorum. Oyun ben de olduğu için herhangi bir problem olmaz. Fakat satın almayan yani oyun arkadaşı olacak kişi Türkçe yama ile oynayabilir mi?
Arkadaşınız, Friend Pass dosyaları da aynı olduğu için Türkçe yama ile oynayabiliyor diye biliyorum. Ayrıca size tavsiyem; 50₺'ye A Way Out almak yerine 1 aylık Game Pass alın. Game Pass servisine EA Play aboneliği de dahil olduğu için, A Way Out bittikten sonra aynı geliştiricinin yeni oyunu olan It Takes Two'yu da bu servis sayesinde arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. It Takes Two gerçekten çok güzel bir oyun.

@Gapirkont @CL4RK
Ayrıca, A Way Out için Remote Play gibi stream servisine de ihtiyaç yok. A Way Out'a sahip olan kişi oyunu açtıktan sonra oyun içinden oynamak istediği arkadaşını davet ediyor ve davet ettiği arkadaşı da Origin Store üzerinden oyunun sayfasına giderek "Try It First" seçeneğiyle oyunu ücretsiz bir şekilde indiriyor. Steam'den de alsanız oyun zaten Origin üzerinden başlatılıyor.

Hocam ben bu videodan kuracağım ama friend pass ile oynayan arkadaşın da mı aynılarını yapması gerek yoksa benim kurmam yeterli mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı