A1 Ehliyet alma ne kadar sürer?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
A1 Ehliyet alacağım, bugün itibarıyla 16 Yaşıma girdim, ne kadar sürer, ehliyet işlemleri kurs falan? Ayrıca ne kadar ücret? A1 alma 2 yıl sonra A2 alırsın demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Ay içerisinde kursun eğitimin biter ehliyet başvurunuda ne kadar erken başlatırsan o kadar erken alırısın. Fiyat konusunda ise buluduğu şehre göre değişiklik gösteriyor ve her şehrin farklı bir fiyatı buluyor bildiğim kadarıyla birkaç kursa gidip öğrenebilirsin.

A1 ehliyet alacağım, bugün itibarıyla 16 yaşıma girdim, ne kadar sürer, ehliyet işlemleri kurs falan? Ayrıca ne kadar ücret? A1 alma 2 yıl sonra A2 alırsın demeyin.

Hocam iyi akşamlar konuyu biraz hortlatacağım fakat, A1 için 16 yaşına girmek yeterli oluyor mu, alabildiniz mi? Fazlasıyla araştırdım fakat bazı yerlerde 16 yaşını doldurmak diyor bazı yerlerde ise 16 yaşına girmek yeterli diyor.

Hocam iyi akşamlar konuyu biraz hortlatacağım fakat, A1 için 16 yaşına girmek yeterli oluyor mu, alabildiniz mi? Fazlasıyla araştırdım fakat bazı yerlerde 16 yaşını doldurmak diyor bazı yerlerde ise 16 yaşına girmek yeterli diyor.
Doğum gününüz ne zaman? benim kuzenim 2007 Temmuz doğumlu kayıt oldu a1 ehliyet için.

Yeni konular

Geri
Yukarı