A1 ehliyet için vitesli başlangıç motoru önerisi

Ogul Sadi

Decapat
Daha fazla  
A1 ehliyetim var vitesli bir başlangıç motoru önerir misiniz? Boyuma uygun(1.95) ve ybr önermeyin onu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
30'u geçmesin mt veya Duke nasıl başlangıç için?

Güzel çok güzel motorlar ama yani o motor büyük ihtimal yan yatacak o motorlarda çok masraf çıkar.
İlk başta koruma demirli bir motorla başlayıp sonra değistirmen daha iyi olabilir.
He tabii maddi durumun iyise basla gitsin.

Güzel çok güzel motorlar ama yani o motor büyük ihtimal yan yatacak o motorlarda çok masraf çıkar.
İlk başta koruma demirli bir motorla başlayıp sonra değistirmen daha iyi olabilir.
He tabii maddi durumun iyise basla gitsin.
Yan yatacak derken? Pek anlamadım da ne demek istediğinizi ben hız açısından sordum mt ve duke güçlü diyorlar başlarda sıkıntı olur mu?

Yan yatacak derken? Pek anlamadım da ne demek istediğinizi ben hız açısından sordum mt ve Duke güçlü diyorlar başlarda sıkıntı olur mu?

Hocam acemi olarak durduğunuz yerde bile olsa elbet o motor yan yatacak :) KTM ve yamaha gibi markaların parçaları çok pahalı. Acemilik atmak için Çin veya hint malı alınmalı bence. Koruma demiri bile taksaniz elbet hasar alır o ilk 1 sene içinde. Güçlü olması iyi güzel evet ancak başlangıç için bu bir avantajdansa dezavantaj denebilir. Yine de tercih sizin para varsa istediğinizi alırsınız :)

Geri
Yukarı