A1 ehliyet kursunda motor değiştirme hakkı var mı?

Abi dalga mı geçiyosun motor sürülmüyor diyorum. Yazdıklarımı düzgün okur musunuz?

Bu ülkede saysan en çok kullanılan motor CG olabilir. O motosikleti bende kullandım aşırı abartmışsın Her acemi gibi kendi beceriksizliğini motora atıyorsun bence
Dizini gidonla arasına sıkıştırman tamamen senin kabahatin dönerken açsana dizini neden yapıştırıyorsun depoya

Bu ülkede saysan en çok kullanılan motor CG olabilir. O motosikleti bende kullandım aşırı abartmışsın her acemi gibi kendi beceriksizliğini motora atıyorsun bence.
Dizini gidonla arasına sıkıştırman tamamen senin kabahatin dönerken açsana dizini neden yapıştırıyorsun depoya.

Dizimi zaten motora yapıştırmıyorum yanımda değilken saçma sapan yargılama bacağımı açtım zaten. En çok kullanılmasının sebebi de ucuz ve benzin yapmaması çok zengin bir ülke değiliz ya hani. Ve sana uygun olması bana olduğu anlamına gelmiyor.

Dizimi zaten motora yapıştırmıyorum yanımda değilken saçma sapan yargılama bacağımı açtım zaten. En çok kullanılmasının sebebi de ucuz ve benzin yapmaması çok zengin bir ülke değiliz ya hani. Ve sana uygun olması bana olduğu anlamına gelmiyor.

Bacağın açıkken dizin gidonla depo arasına giremez boyun 2 buçuk metre falan değilse. Sen ehliyeti al 3 5 sene motosiklet kullan sonra anlarsın beni kendi kendine gülersin nasıl becerdim acaba bunu diye.

Tabii her şey bir yana CG nedir ya ne kadar ucuzcu bir şirketmiş hiç sormadın mı hangi motoru kullanıyoruz diye.
Ehliyet alırken 4 kurs gezdim en son birisi son model MT-7 var dedi de o yüzden kaydolmuştum.

Dostum kursa kayıt yapmadan motorlara bakabilirdin, maalesef motoru değiştirme şansın yok.

Bu A2 ehliyet için.

Bu da A1 otomatik için.

Kurs verse dahi bunlarla sınava giremezsin.

Kursa başlamadan bakma şansım olmadı :/ ama yuki forzaa 100 vitesli motor otomatik değilki otomatik sınavında kullanılsın. Ama açıklamanız için teşekkürler.

Bacağın açıkken dizin gidonla depo arasına giremez boyun 2 buçuk metre falan değilse. Sen ehliyeti al 3 5 sene motosiklet kullan sonra anlarsın beni kendi kendine gülersin nasıl becerdim acaba bunu diye.

Tabii her şey bir yana CG nedir ya ne kadar ucuzcu bir şirketmiş hiç sormadın mı hangi motoru kullanıyoruz diye.
Ehliyet alırken 4 kurs gezdim en son birisi son model mt-7 var dedi de o yüzden kaydolmuştum.

Yerler ıslaktı motor kayar gibi oldu bende bacağımı biraz içeri çektim o sırada takıldı. Kayıt olmadan önce sordum bizim buradaki şubesi yeni açılmıştı motorlar tam belli değil dendi diğer şubelerindeki motorlar güzeldi kayıt olurkende özellikle CG vermezsiniz inşallah demiştim onlarda yok o tür bir motor vermeyiz diye muhabbet geçmişti.

Dosya Ekleri

• resim_2023-12-12_191821254.png
    resim_2023-12-12_191821254.png
    85,4 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
Kursa başlamadan bakma şansım olmadı :/ ama yuki forzaa 100 vitesli motor otomatik değilki otomatik sınavında kullanılsın. Ama açıklamanız için teşekkürler.

Yerler ıslaktı motor kayar gibi oldu bende bacağımı biraz içeri çektim o sırada takıldı. Kayıt olmadan önce sordum bizim buradaki şubesi yeni açılmıştı motorlar tam belli değil dendi diğer şubelerindeki motorlar güzeldi kayıt olurkende özellikle CG vermezsiniz inşallah demiştim onlarda yok o tür bir motor vermeyiz diye muhabbet geçmişti.

O zaman sen haklısın abi ara hakkını biz sizinle böyle konuşmadık bu dandik motorda öğrenemem de çirkefleş 🤣
Anlamayana meme yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı