A1 ehliyeti hangi motorları kullanabilir?

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım seneye 16 yaşına gireceğim ve A1 ehliyeti almayı düşünüyorum. Motorları gerçekten çok seviyorum amacım işte trafikte kesiciye sokmak yok, apaçilik yapmak değil efendi efendi motor sürerim. A1 ehliyeti aldıktan sonra bildiğim kadarıyla 125 CC'ye kadar kullanılabiliyormuş. CBR 125 başlangıç motoru için ideal mi veya motora vereceğim paranın bir kısmını ekipmana verip Küba Çita 100R alabilirim. Herkes keko motoru diyor. Ekipmana daha çok önem veriyorum. İlk defa motor deneyimim olacak. Bu konuda bana yardım edebilir misiniz? Bu arada boyum 1.73 kilom: 61.

Son düzenleyen: Moderatör:
Motorlar hakkında bilgim yok, sadece başlıktaki bilgiyi paylaştım.
1611323205483.png

Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım seneye 16 yaşına gireceğim ve A1 ehliyeti almayı düşünüyorum. Motorları gerçekten çok seviyorum amacım işte trafikte kesiciye sokmak yok, apaçilik yapmak değil efendi efendi motor sürerim. A1 ehliyeti aldıktan sonra bildiğim kadarıyla 125 CC'ye kadar kullanılabiliyormuş. CBR 125 başlangıç motoru için ideal mi veya motora vereceğim paranın bir kısmını ekipmana verip Küba Çita 100R alabilirim. Herkes keko motoru diyor. Ekipmana daha çok önem veriyorum. İlk defa motor deneyimim olacak. Bu konuda bana yardım edebilir misiniz? Bu arada boyum 1.73 kilom: 61.
Scooter gibi hafif motorlarla başla. CC arttıra arttıra çıkarsın ilerleyen zamanlarda.

Bence başlangıçta racing motoru bir kenara bırak, naked modellere yönel.

Cbr 125 başlangıç motoru için ideal mi veya motora vereceğim paranın bir kısmını ekipmana verip Küba çita 100r alabilirim.

Cbr kesinlikle.
Ama deneyim yok ise cup al bir tane sonra cbr geç.
Bu konuda bana yardım edebilir misiniz?

İlk önce para ne durumda?
Bu aralar aktif değilim geç yazabilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı