A10 7850k APU Sistem

Şinasi

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar başka konularda da belirttiğim gibi yeni bilgisayar arayışındayım. Aslında her zaman bir masaüstü pc olun istedim nedenini bilmiyorum ama 2000tl ye aldığım bir laptopla 2000tlye toplanan bir pc arasında performans farkı olması olabilir.

Bilmiyorum kararsızım genelde kuzenlerde oyun partisi tarında şeyler yapıyoruz ayda yılda 1 ama.Yazın 90 günün 15 günü seyahatteyim sanki masaüstü daha uygun gibi ben düşünücem sizce hangisi siz olsanız ne yapardınız?

Dell Inspiron 7537 S21W65C Notebook Laptop Multimedia Serisi dizüstü Bilgisayar Modeli Pcdepo.com ' da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar

das.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans istiyorsan her zaman aynı paraya masaüstü sistem daha iyi performans verir. Laptopun tek avantajı mobil olması ama bence ergonomik bir sistem değil oyun için.

Hmm sizin sistem iyi olmuş peki bişe sorcam. Bizimkiler zaten bilgisayar oynamamı çok sevmiyolar anlatmaya çalışıyorum diyolar masaüstü bir yerde sabit falan diyolar. Büyük ihtimalle laptop diyecekler.Dell inspirion 7537 nasıl? 1800'e gt750m iyi diye düşünüyorum. Max 2000 olur bütçe büüyk ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı