A10 7850K ile GTA V 720p High Ayarlarda Oynayabilir miyim?

Eğer doğru RAM'lerden alsaydınız OC yapmaya gerek olmayacaktı bellekleri. Baştan boşuna 2400MHz bellek satın alın diye bas bas bağırmıyoruz biz. RAM'lerin eğer 2400MHz olsaydı 1080p için AA'lar kapalı Medium - High karışımı rahatlıkla oynatır diyebilirim.

Eğer doğru RAM'lerden alsaydınız OC yapmaya gerek olmayacaktı bellekleri. Baştan boşuna 2400MHz bellek satın alın diye bas bas bağırmıyoruz biz. RAM'lerin eğer 2400MHz olsaydı 1080p için AA'lar kapalı Medium - High karışımı rahatlıkla oynatır diyebilirim.
Parası olan APU alır mı? 1600MHz ile 2400MHz fiyat farkı ne kadar fazla.

@SypeR Önce 4GB, sonra 4Gb daha aldım. O sırada akrabalarımdan biri kanser olmuştu ve bütçem çok kısıtlıydı. Yoksa APU almaya da niyetim yoktu. Neyse artık. Olan oldu. Bilgisayar da bana iyi kötü yetiyor zaten. Daha fazla uzatmayayım artık. Son bir sorum olacaktı. Steam'dan aldığım zaman GTA Online Steam adım ile mi giriyor yoksa Rockstar Social Club hesabımla mı? Eskiden PS3'de oynuyordum ama artık olmuyor. Baya emeğim geçmişti o hesapta.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SypeR Önce 4GB, sonra 4Gb daha aldım. O sırada akrabalarımdan biri kanser olmuştu ve bütçem çok kısıtlıydı. Yoksa APU almaya da niyetim yoktu. Neyse artık. Olan oldu. Bilgisayar da bana iyi kötü yetiyor zaten. Daha fazla uzatmayayım artık. Son bir sorum olacaktı. Steam'dan aldığım zaman GTA Online Steam adım ile mi giriyor yoksa Rockstar Social Club hesabımla mı? Eskiden PS3'de oynuyordum ama artık olmuyor. Baya emeğim geçmişti o hesapta.
Yine çoklu oyuncu özelliklerini kullanabilmek için GTA IV'de olduğu gibi ilk açılışta Social Club kullanacaksınız.

Parası olan APU alır mı? 1600MHz ile 2400MHz fiyat farkı ne kadar fazla.
Arada 100TL fark mevcut. Ama bu 100TL fark arasında bir ekran kartı daha takıp, Dual Graphics ile ulaşacağın performans değeri yatıyor. Seçim senin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı