A10 7850K Sistem

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. Genel olarak yeni sistemimde birkaç adet sorum ve sorunum olduğundan bu konuyu bu bölüme açtım. Testleti haftaya ve ya daha sonra bir zamanda sizlere sunmaya çalışacağım.
Soru 1: AMD Gaming Evoled App ekran kartımı algılamıyor ancak ekran kartı driverlerım tamamen güncel ve yüklü. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Soru 2: Amd BF4 kampanyasından yararlanmaya çalıştığımda seri numaramı kabul etmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Soru 3: Windows'um etkinleştirildi ancak sağ alt köşede "Secure Boot Doğru Yapılandırılmadı" diyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Soru 4: Eski bir TV kartım var. sisteme taktım ancak modelini ve driverlerinin nereden ineceğini bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim?
Soru 5: İşlemci ısım sanki biraz yüksek. İnternette dolaşırken 50-60 derece civarlarında geziyor sıcaklık. Burası Çeşme gerçi. Bir gün sıcak bir gün soğuk oluyor. Ancak ben önlem almak istiyorum. Bunun için Blizzard T2 mini yeterli mi? Değilse öneri yapar mısınız? (Yeni alacağım bütün bileşenler için bütçem max:150-160 TL)
Soru 6: Orta sınıf bir kablosuz ağ kartına ihtiyacım var. Bir öneri yapar mısınız?
Şimdiden herkese teşekkür ediyorum. Hepinize kolay gelsin.
Not: Sistem A10 7850K, 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram , A55M-E33 FM2+ AMD A55 DDR3 2133 (O.C.) VGA&HDMI Anakart, EAGLE EC337 400W MidT ATX SİYAH KASA ve 3.5" 500GB Barracuda Sata 3.0 16MB Cache 7200Rpm Harddisk'den oluşmaktadır.
Dipnot: APU'larda BF4 hediyesinin bulunduğu yazıyor.

Son düzenleme:
Keşke sistem özelliklerini de yazsaydınız. :) BF4 için R9 serisinden bir ekran kartı almış olmalısınız. Diğer sorularınızı daha uzman arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur.

Keşke sistem özelliklerini de yazsaydınız. :) BF4 için R9 serisinden bir ekran kartı almış olmalısınız. Diğer sorularınızı daha uzman arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur.
Arkadaş anlamıyorsun. Ben kayıt oldum oraya. Serial numarasını yazınca gecerli değil diyor.
Bu arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum.(Konu: APU ile gelen Battlefield 4 kodunu kullanamıyorum | Technopat Sosyal

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi aldığınız yerden size battlefield 4 kodu vermeleri lazım bildiğim kadarıyla.
Hiç birşey vermediler. Seri kodumu da site kabul etmedi. Herkesin yardımını beklerim. Testleri Ramazan'ın sonuna kadar yetiştirmeyi planlıyorum. Testlerin içinde BF4 olmasını ve bütün testleri size düzgünce sunmayı isterim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı