A10 7850K'ya 280X Alsam Darboğaz Olur Mu?

Grapis

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
A10 7850k alıp 9-10 ay sonra ekran kartı takmak mantıklı mı? CrossFireX yapmayacağım R9 280x ile kullanmayı düşünüyorum. Sizce dar boğaz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
APU'nun yapılış amacına aykırı bir kere. Onun yerine F/P ürünü bir AMD yada Intel işlemci tercih edebilirsin.

Bana göre gerek yok apuyu almaya. FX x6 6300 alıp yanına da işlemci soğutucu almak daha mantıklı gibi. Darboğaz bence olmaz.
Tam okuduysanız 9 ay işlemcinin grafiğini kullanacağımı belirttim. Bildiğim kadarıyla 6300' de gömülü grafik işlemci yok. Ayrıca r9 290 Tri-x takıldığını biliyorum.

Öyle desene be abi :) Olabilir tabiki de. Bende senin gibi yapacağım... 1 yıl sonra almayı düşünüyorum ekran kartını...
Yani anlatmak istediğim bu sistemi 1000 TL'ye toplayıp, iyi bir kart alana kadar APU kullanmak istiyorum. Recep Baltaş APU'nun GTA V'yi low ayarlarda açacağını söylemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı