A10 7860K APU Ekran Kartı Önerisi

asrrust

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim sistemimi alalı yaklaşık 4 Ay oldu fakat ben ekran kartı takmak istiyorum GTX 970 kullanabilir miyim? Vatan Bilgisayar'a sordum kullanabilirim dedi ve darboğaz yapacaktır diyenler lütfen Youtube'de ekran kartı darboğazının olmadığı ortaya konuyor. Sadece tam performans alamamak aslında ama ben tam alır mıyım?AMD a10 7860K.

Arkadaşlar benim sistemimi alalı yaklaşık 4 Ay oldu fakat ben ekran kartı takmak istiyorum GTX 970 kullanabilir miyim? Vatan Bilgisayar'a sordum kullanabilirim dedi ve darboğaz yapacaktır diyenler lütfen Youtube'de ekran kartı darboğazının olmadığı ortaya konuyor. Sadece tam performans alamamak aslında ama ben tam alır mıyım?AMD a10 7860K.
Gtx 970 mi kararsızım.Darboğaz yapabilir.

Satıcılar elbette kullanabilirsin diyecek aslında yanlış bir şey söylememiş kullanabilirsin ama karta verdiğin paranın karşılığını bu işlemciyle tam olarak alamazsın. Dört ayda harici bir ekran kartı alacaksan niye apu sistem topladın. Bence baştan yanlış bir yol izlemişsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı