A10 7870K APU sistem nasıldır?

Nationalist

Kilopat
Daha fazla  
Dün APU bir sistem topladım. Kasam ve HDD'im olduğu için yenisini almaya gerek duymadım. Alttaki parçaları satın aldım ancak işlemci ve anakart mağazada olmadığından başka bir mağazadan sipariş verdiler. Ürünleri Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Ağırlıklı olarak CS:GO oynayan biriyim. İnternette çokça test var ama hiçbiri FPS'yi zorlayan map'larda değil. Sizce bu sistem Cobblestone ve Train gibi makinayı zorlayan haritalarda en az - en fazla kaç FPS alır? Görüşlerini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Bu arada tercih ettiğim çözünürlük 1280-1024.

İşlemci; AMD A10 7870k FM2+ 3.9 GHz 4MB önbellek 95W 28NM + R7 GPU
Anakart; Msi A68HM Gaming soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C) VGA, HDMI, DVI
RAM; GSkill 8 GB (2x4GB) Ripjawsx DDR3 2400MHz CL11 1.65v dual kit RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün APU bir sistem topladım. Kasam ve HDD'im olduğu için yenisini almaya gerek duymadım. Alttaki parçaları satın aldım ancak işlemci ve anakart mağazada olmadığından başka bir mağazadan sipariş verdiler. Ürünleri Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Ağırlıklı olarak CS:GO oynayan biriyim. İnternette çokça test var ama hiçbiri FPS'yi zorlayan map'larda değil. Sizce bu sistem Cobblestone ve Train gibi makinayı zorlayan haritalarda en az - en fazla kaç FPS alır? Görüşlerini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Bu arada tercih ettiğim çözünürlük 1280-1024.

İşlemci; AMD A10 7870k FM2+ 3.9 GHz 4MB önbellek 95W 28NM + R7 GPU
Anakart; Msi A68HM Gaming soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C) VGA, HDMI, DVI
RAM; GSkill 8 GB (2x4GB) Ripjawsx DDR3 2400MHz CL11 1.65v dual kit RAM
Sistemi ne kadara topladınız?

Amd apu lar bildiğim kadarıyla intel gibi 64mb filan değil, 3 gb filan ramden alıyor diye biliyorum. Bu yüzden ramı yüksek tutsan bence iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı